Dobry występ piotrkowskich kickboxerów na Mistrzostwach Polski

Strefa FM Czwartek, 08 października 20205 2647
Trzy medale wywalczyli na Mistrzostwach Polski w Kickboxingu zawodnicy z Piotrkowa. Na zawodach w Drezdenku złote medale zdobyli: Adrian Sęderecki oraz Szymon Rączkowski, a srebro: Denis Rychlik. Wszyscy są podopiecznymi trenera Marka Mazura.

- Myślę, że zawody bardzo dobrze wypadły. W Mistrzostwa Polski brało udział 45 klubów z całego kraju, które wystawiły zarówno seniorów, jak i juniorów w łącznej liczbie 164 zawodników – mówi Marek Mazur. - Są trzy odmiany kickboxingu: semi, light i full. Ta impreza odbywała się w kategorii „full contact”, gdzie walczy się na ringu, a zawodnicy mogą się nokautować – dodaje.

 

Piotrkowscy zawodnicy podczas tegorocznych Mistrzostwach Polski w kickboxingu walczyli w barwach kaliskiego Ziętek Team, który w klasyfikacji drużynowej zdobył 1 miejsce.


Zainteresował temat?

3

2


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dominik ~Dominik (Gość)08.10.2020 13:06

Gratuluję. A ilu zawodników startowało średnio w danej kategorii???

20


skp ~skp (Gość)08.10.2020 22:12

Gratulacje i powodzenia w dalszej trudnej drodze zawodnika sportów walki.

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat