Dobry występ piotrkowskich kickboxerów

Poniedziałek, 28 maja 20121
Zawodnicy z Piotrkowa startujący w formułach Full-Contact i Low-kick zaprezentowali wysoki poziom na ringach podczas Pucharu Świata w Szeged.

Zawodnicy piotrkowskiej Szkoły Sztuk Walki TOM CENTER pokazali dobre umiejętności kickboxerskie, a co najważniejsze - duże serce do walki i zawziętość do ostatniego gongu. Należy pogratulować tym, co zdobyli medale i tym, którym się to nie udało.

Startujący w formule Full-Contact (60kg) Artur Cieciura pokonał Rosjanina. Następnie w finale prowadząc walkę z Kazachem, decyzją lekarza, nie został dopuszczony do jej zakończenia. Ostatecznie stanął więc na drugim stopniu podium.

Drugą lokatę (Low Kick) zajął także Marek Szczepanek (75kg) – pokonując Estończyka, Rosjanina i Białorusina. W tej formule walczyli także: Michał Benben (67kg) - uległ zwycięzcy tej kategorii - BLR. Khamionak. W kategorii wagowej (71kg) - Janusz Pawlikowski uległ Serbowi-A.Topic

W formule K-1 Rules walczyli: Łukasz Gawlik 67kg - senior - uległ po bardzo wyrównanej walce Białorusinowi-S.Bokhanau. Filip Karbownik (81) przegrał z Kazakiem-A.Zhalgasbay.