Dobra reklama jest podstawą każdego biznesu

Kraj Piątek, 15 grudnia 20171 4081
Dobra reklama jest dźwignia handlu, dlatego licząc na konkretne zyski, warto trafić do szerokiego grona odbiorców. Możliwości jest wiele, ulotki, afisze, reklama medialna, billboardy, szyldy. Ważne, by wybrana forma reklamowa przyniosła oczekiwane rezultaty.

Obok kolorowej reklamy wielkoformatowej, którą można często spotkać przy publicznych drogach nie da się przejść obojętnie, dlatego to jest najlepszy sposób, by zachęcić klientów do skorzystania z usług/ zakupów w konkretnej firmie.

Decydując się na takie rozwiązanie, nie należy samodzielnie podejmować się budowania konstrukcji, czy drukowania, a tym bardziej montowania dużej reklamy w publicznym miejscu. Od tego są profesjonalne firmy.

Korzyści z reklamy wielkoformatowej:

 • możliwość dotarcia do szerszego grona klientów
 • obok dużego, kolorowego plakatu nie da się przejść obojętnie

Decydując się na wykonanie dużej reklamy zewnętrznej, warto zlokalizować ją w miejscu gdzie codziennie przebywa dużo ludzi.

Duża reklama idealnie spełni swoją funkcję w :

 • wszelkich miejscach użyteczności publicznej
 • przy ruchliwych autostradach, drogach krajowych
 • na ścianach budynków

Klienci mając stały kontakt z taką reklamą, chętniej sięgną po produkty, czy usługi jakie oferuje.

Istotne jest, by treść reklamy byłą czytelna. Najlepiej by zawierała podstawowe informacje i była kolorowa, należy więc umieścić na niej:

 • adres firmy i oczywiście telefon
 • oferowany asortyment
 • adres strony internetowej

Konstrukcje do reklam wielkoformatowych można kupić już gotowe, jednak zawsze można wykonać reklamę pod własne zamówienie, według własnego projektu.

Obecnie wykonanie, jak i montaż wielkoformatowych tablic reklamowych, nie jest już problemem, gdyż konstrukcja nie jest trwale związana z podłożem. Taka reklama nie wymaga załatwiania zezwolenia, co znacznie ułatwia sprawę, billboardy można zdemontować i przenieść w inne miejsce.

Koszt wykonania billboardu

Cena wykonania reklamy wielkoformatowej zewnętrznej uzależniona jest, przede wszystkim od jej wielkości. Konstrukcja musi być trwała i solidna, by byłą bezpieczna dla otoczenia, dlatego wykonanie jej należy zlecić profesjonalistom, którzy w ramach usługi zamontują ją, jak i zdemontują.

Warto dopytać najpierw o szczegóły nim złoży się zamówienie:

 • czy istnieje możliwość wykonania reklamy według własnego projektu
 • jaki materiał zostanie użyty, ważne by był trwały i odporny na czynniki atmosferyczne
 • jaka jakość druku jest oferowana
 • czy reklama będzie jednostronna czy dwustronna
 • czy będzie podświetlana itp.

Wszystkie te czynniki wpłyną na końcową cenę, a im więcej wymagań będzie, tym będzie wyższa. Profesjonaliści na pewno pomogą w doborze najlepszego rozwiązania.

Dobra reklama jest podstawą każdego biznesu, więc nie warto na niej oszczędzać, bo w dzisiejszych czasach silna konkurencja panuje w każdej branży, a dzięki wielkoformatowej reklamie można wybić się z tłumu.

 

/Artykuł powstał we współpracy z firmą billboard-x.pl


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Patrycja87666 ~Patrycja87666 (Gość)04.02.2019 11:27

Bilboardy mogą więcej niż mogłoby się wydawać.
Przekonałam się o tym na własnej skórze dzięki Produkcji Reklamowej Olejnik w Warszawie.

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat