Do trzech razy sztuka?

UM Piotrków Trybunalski Niedziela, 17 lutego 20197 4834
Trzeci przetarg na Street Workout Park „Wyzwolenie" ogłosili pracownicy piotrkowskiego magistratu. Nowy obiekt ma powstać przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5.
fot. UM Piotrków

Strefa rekreacji będzie podzielona na dwie części. Na pierwszej - pokrytej poliuretanową nawierzchnią - znajdą się urządzenia sportowe m.in. zestaw do ćwiczeń street workout, poręcze, równoważnia, wahadło i twister. Z kolei w drugiej części - pokrytej trawą - znajdą się stoły do gry w tenisa stołowego, gry w szachy oraz ławeczki. Pojawią się tam także ławki, kosze na śmieci i stojaki na rowery.


Piotrkowski magistrat ogłosił trzeci przetarg na wykonanie tej inwestycji. Pierwszy został rozstrzygnięty, jednak wykonawca nie podpisał umowy. Z kolei podczas drugiego postępowania złożone oferty przekraczały kwotę, którą miasto zaplanowało na inwestycję. 


Oferty można składać do 26 lutego. Wykonawca na zrealizowanie inwestycji będzie mieć 8 tygodni od daty podpisania umowy, ale nie później niż do 31 maja 2019 roku.


Zainteresował temat?

0

2


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)19.02.2019 10:51

Patologia jest na każdym osiedlu bez wyjątku,

00


gość ~gość (Gość)18.02.2019 07:57

Przypięta jest łatka że na osiedlu wyzwolenia mieszka sama patologia.Mieszkam na tym osiedlu 12 lat i żadnej patologii nie widziałam. Potrzebne są place zabaw dla dzieci bo jest ich mało, a dzieciaków sporo. Wandale wszędzie będą nie tylko na wyzwolenia czy Słowackiego ..
.

21


gość ~gość (Gość)17.02.2019 20:52

Nie można wszystkich ładować do jednego wora a wandalizm jest wszędzie nie tylkona tym osiedlu.

20


gość ~gość (Gość)17.02.2019 18:41

Przykladem jest wybudowanie przy basenie kompleksu reakcyjnego dla dzieci mlodziezy itd gdzie moze miesiac jak wszystko dzialalo poczym rozwalili oswietlenie itd czy oplava cos budowac dla mlodziezy jak tak to moze pod takim monitoringiem ze kazdy ruch bedzie monitorowany inaczej nic nie przetrwa w tym smutnym nieście

20


zyx ~zyx (Gość)17.02.2019 15:22

Inwestować na osiedlu Wyzwolenia? Dla kogo to ma niby być? Dla patologi? Tam trzeba najpierw zaorać to osiedle żeby zlikwidować patologię i dopiero później można coś nowego robić.

41


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat