Do pozyskiwania środków z UE trzeba się przygotować

Strefa FM Piątek, 18 lipca 20142 1163
Przedsiębiorcy i samorządowcy powinni już przygotowywać się na pozyskiwanie funduszy z Unii z nowego rozdania na lata 2014 - 2020. Na stronie Urzędu Marszałkowskiego jest już zamieszczony Regionalny Program Operacyjny.

- Dobrze byłoby się z nim zapoznać - radzi Maciej Kokotek, dyrektor Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi. - Pomimo że wkroczyliśmy już w te lata 2014 - 2020, jeszcze nie ma konkursów dlatego, że jako kraj członkowski wszystkie regiony dopiero się przygotowują, jeśli chodzi o wewnętrzne procedury, zasady, wytyczne, rozporządzenia. Dlatego teraz jest doskonały moment na to, żeby diagnozować swoje potrzeby inwestycyjne, mówię tutaj o przedsiębiorcach. Jest to dobry czas, aby oceniać potencjał w regionie, jeśli chodzi o samorządy.

Aktualne informacje na temat konkursów i możliwości zdobywania środków z Unii Europejskiej na stronie łódzkiego COP-u: www.cop.lodzkie.pl.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

tw ~tw (Gość)18.07.2014 20:08

Lepiej aby nasi przedsiębiorcy i obywatele korzystali z dóbr publicznych niżby nie mieli nic do dyspozycji w świecie 'made by Corvin-Mickey'

01


abcde ~abcde (Gość)18.07.2014 10:25

Już się banki cieszą na 30% odsetki od zaciągniętych długów :D

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat