Do Urzędu Miejskiego w Sulejowie tylko w sprawach wyborczych!

ePiotrkowRegion Wtorek, 07 lipca 202035 13104
W zawiązku z podejrzeniem zakażenia koronawirusem przez jednego z pracowników, Urząd Miejski w Sulejowie będzie zamknięty do odwołania. - Do piątku będziemy wpuszczać do Urzędu tylko w sprawach wyborczych - informują urzędnicy. 

Po konsultacjach z komisarzem wyborczym i szefową piotrkowskiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, ustalono, że do Urzędu Miejskiego w Sulejowie będą wpuszczani tylko mieszkańcy, którzy chcą załatwić sprawy związane z drugą turą wyborów prezydenckich. Pozostali petenci - do piątku - nie będą mogli wejść. - Nie chcemy Was narażać, dlatego prosimy o kontaktowanie się z urzędnikami drogą mailową lub telefoniczną - apelują pracownicy UM w Sulejowie. - Jeden z pracowników UM mógł się zarazić koronawirusem, dlatego dalsze działania będą uzależnione od wyniku jego testu i od wyników testów osób, które miały z nim kontakt. Nasi specjaliści do spraw zarządzania kryzysowego na bieżąco ozonują poszczególne pomieszczenia i dbają o to, aby zarówno mieszkańcy, jak i pracownicy regularnie dezynfekowali dłonie. Dla Waszego dobra nie wpuszczamy też na teren Urzędu Miejskiego bez wcześniejszego zakrycia nosa i ust.


Zainteresował temat?

5

5


Komentarze (35)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Tiiiiaaa ~Tiiiiaaa (Gość)09.07.2020 12:35

Pewnie. Cała reszta do roboty a urzędasy wolne. Przebadać kasjerki w marketach jak górników to momentalnie pozamykają handel wielkopowierzchniowy w Polsce. Wakacje cały czas! Pensje też sobie obetną o 100% bo telefony milczą.

20


gość ~gość (Gość)08.07.2020 11:52

Ludzie nie ma żadnej korony, wyłączcie te jeb**e pudła i nie słuchajcie mediów . Wszyscy jesteśmy ofiarą nie pseudo wirusa a jednego zniewolenia ludzkości...

46


letnik ~letnik (Gość)08.07.2020 12:24

A w gminie Aleksandrów bez zmian... wszyscy bez maseczek w sklepach... własciciele zacierają ręce przyjmując kasę i wydając towar bez rekawiczek. Sanepidu jak zwykle nie ma...Koniec epidemii

41


Pierre D. ~Pierre D. (Gość)07.07.2020 17:14

Cytuję:
W zawiązku z podejrzeniem zakażenia koronawirusem przez jednego z pracowników, Urząd Miejski w Sulejowie będzie zamknięty do odwołania.


Jest to świetny argument za tym, by zlikwidować cały Urząd Miejski w Sulejowie i wprowadzić stanowisko SOŁTYSA. Prawdopodobieństwo, że na modną chorobę zachoruje JEDEN SOŁTYS jest przecież wielokrotnie mniejsze, niż złapanie choroby przez któregoś spośród WIELU pracowników urzędu miejskiego. To chyba proste i logiczne, nieprawdaż? A do tego tańsze! Jaka właściwie jest zasadność istnienia urzędu, jeśli choroba tylko jednego z jego pracowników powoduje jego zamknięcie? To w końcu jest on NIEZBĘDNY, czy może raczej zupełnie zbyteczny? O, a do tego Sulejów jako sołectwo mógłby wiele zyskać:
https://www.epiotrkow.pl/news/Prawie-300-tys.-zl-dla-solectw-powiatu-piotrkowskiego,40283
Osobom, które zarzucą mi nabijanie się z poważnej sprawy oświadczam, że przecież to NIE JA robię ten cały cyrk... Ja tylko wytykam palcem absurd i głupotę.

154


narracja ~narracja (Gość)08.07.2020 17:01

Nie chcemy was narażać. A ja jestem odporny na wirusa. No tak ale możesz zarazić innych, nieodpornych i oni umrą. Nie możemy na to pozwolić. No to niech ci nieodporni się zaszczepią. No tak ale nie możemy w ciągu jednego dnia zaszczepić
wszystkich ludzi więc, dopóki tego nie zrobimy niezaszczepieni będą nosić maseczki. Zależy nam na waszym zdrowiu i życiu.

01


ale o co chodzi ~ale o co chodzi (Gość)07.07.2020 17:22

No, super teraz to w naszym urzędzie będzie fajnie nikt nie będzie gitary zawracał do odwołania ha ha ha ha fajnie darmowy urlop mnie się podoba czy wam się też?

71


gość ~gość (Gość)07.07.2020 22:11

Do Urzędu w Sulejowie nie można było swobodnie wejść już od dawna.Przy bramie wejśc?owej dyżurowali pracownicy i załatwiało się wszystko "u drzwi twoich" .
Nie rozumiem tego .Do sklepów można wejść, a do urzędu nie i nawet pod drzwi.

131


gość ~gość (Gość)07.07.2020 14:43

Czyżby brakowało sanepidowi ludzi do statystyk?

72


gosc1 ~gosc1 (Gość)07.07.2020 13:11

w Mniszkowie i w Sulejowie?

50


heniek ~heniek (Gość)07.07.2020 15:35

Czy po audycji wodza w radiu piotrków radyjko też zostanie zamknięte?

41


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat