Dni sportu w Przedszkolu Samorządowym nr 14

ePiotrkow Poniedziałek, 20 maja 20191 3158
W Przedszkolu Samorządowym nr 14 w Piotrkowie zorganizowano Dni Sportu. Dzieci spotkały się m.in. z trenerami i zawodnikiem PGE Skry Bełchatów: Radosławem Kolankiem, Michałem Winiarskim i Karolem Kłosem.

Ładuję galerię...

Siatkarze opowiedzieli o sobie i swojej sportowej pasji, odpowiadali na pytania, a nawet zagrali z dziećmi w siatkówkę. Spotkanie zakończyło się wspólnym pozowaniem do zdjęć oraz rozdaniem pamiątkowych plakatów.

 

Przedszkolaki  uczestniczyły też w V Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków „Sprintem do maratonu”.  Każda grupa pokonała dystans 70 m, co po zsumowaniu dystansów wszystkich zawodników, dało łącznie 5 km i 320 m. Wynik ten został zamieszczony w specjalnym liczniku na stronie internetowej czasopisma „Bliżej Przedszkola”. Po maratonie dzieci bawiły się w grupach w zabawy z piłką prowadzone przez zawodniczki MKS Piotrcovia oraz przedstawiciela Ogólnopolskiego Systemu Rozrywki Ruchowej przedszkoliada.pl.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

jaro ~jaro (Gość)20.05.2019 11:32

brawo maluchy

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat