Dni otwarte w tym roku online

Strefa FMRadomsko Poniedziałek, 11 maja 20200 1733
Młodzieżowi radni z Radomska pomogą absolwentom szkół podstawowych zdecydować o wyborze szkoły średniej. Od dziś (11.05) będą przedstawiać oferty radomszczańskich liceów za pomocą mediów społecznościowych.

- To jedyna możliwość zorganizowania dni otwartych w naszych szkołach, bo w tej tradycyjnej formie w czasie epidemii koronawirusa nie jest to możliwe - wyjaśnia Roch Rochowski, przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta w Radomsku.

 

Uczniowie będą mogli zapoznać się z ofertą poszczególnych szkół, ale też poznać opinie uczniów. Ich wypowiedzi zostaną zamieszczone przy materiałach przygotowanych przez grono pedagogiczne.

 

Codziennie około godziny 18.00 na facebookowym profilu Młodzieżowej Rady Miasta w Radomsku będzie dodawany nowy post przedstawiający ofertę poszczególnych szkół średnich z Radomska i Przedborza. Szczegóły na profilu: https://www.facebook.com/mrmradomsko/

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat