Dni Otwarte w II LO w Piotrkowie

ePiotrkow Sobota, 01 czerwca 20192 5068
II Liceum im. M. Skłodowskiej – Curie, otworzyło swoje podwoje dla uczniów klas trzecich gimnazjum oraz ósmoklasistów, którzy wkrótce staną przed ważnym życiowym wyborem.

Ładuję galerię...

Licznie przybyli goście mieli okazję poznać szkołę i prawdziwie poczuć jej niepowtarzalną atmosferę. Zwiedzający mogli wziąć udział w warsztatach przedmiotowych, pokazach, lekcjach otwartych oraz różnych konkursach. Nie zabrakło też występów muzycznych w wykonaniu znanego w całym mieście Chóru II LO pod kierunkiem Renaty Tomy. Uczniowie mogli zobaczyć najważniejsze miejsca w szkole, obejrzeć pracownie, porozmawiać z licealistami oraz z kadrą pedagogiczną. W podróży po II LO towarzyszyli im uczniowie placówki, którzy z ochotą opowiadali o szkole i zachęcali do wstąpienia w jej mury. 


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (2)

Przypominamy o ciszy wyborczej. Wszystkie komentarze są moderowane.

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

juzio ~juzio (Gość)02.06.2019 22:04

Super szkoła, super nauczyciele szczególnie paru by się znalazło.

20


gość ~gość (Gość)02.06.2019 10:05

Bouli a włosy to gdzie zostawiłeś?

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat