Dni Honorowego Krwiodawstwa w naszym regionie

ePiotrkowRegion Wtorek, 17 listopada 20202 995
Dni Honorowego Krwiodawstwa obchodzimy w Polsce w dniach 22 – 26 listopada od 1972 r. Z tej okazji Zarząd Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK w Piotrkowie Trybunalskim składa wszystkim honorowym dawcom krwi, pracownikom Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa życzenia zdrowia, szczęścia oraz pomyślności, zapraszając jednocześnie do udziału w kolejnych zbiórkach krwi, które w listopadzie odbędą się w naszym regionie.
fot. pixabay

- Dziękujemy Wam za Waszą krew, jaką bezinteresownie oddajecie nieznanym biorcom oraz za pomoc w promowaniu idei honorowego krwiodawstwa – podkreślają członkowie Zarządu Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK w Piotrkowie. A już 22 listopada kolejna zbiórka w naszym regionie. Krew będzie można oddawać w godz. 10.00 – 13.00 w ambulansie, który stanie przy OSP w Gorzkowicach (ul. Cmentarna 4). Kolejna akcja tydzień później (29 listopada) we Włodzimierzowie/Przygłowie, gdzie w godz. 10.00 – 13.00 do dyspozycji krwiodawców będzie ambulans, który stanie przy kościele parafialnym NMP Królowej Polski.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

hrabia Dracula ~hrabia Dracula (Gość)19.11.2020 07:28

super focia,taka żylna,czysta..pewnie dziewicza

00


mnopr ~mnopr (Gość)18.11.2020 20:48

chwała i szacunek dla honorowych krwiodawców

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat