Dni Gorzkowic w rytmie disco polo

ePiotrkowRegion Wtorek, 04 czerwca 201917 12468
Classic ("To nie przyjaźń, tylko miłość", "Hej, czy ty wiesz"), Dejw ("Dołeczki, "Petarda") i Miły Pan ("Małolatki", "Królowa"), miłośnicy disco polo na pewno znają tych wykonawców i te utwory. Wszystkie te hity będzie można usłyszeć w najbliższą sobotę podczas XII Dni Gorzkowic. Z kolei w niedzielę wystąpi legendarny zespół Wilki.

Impreza tradycyjnie odbędzie się na boisku sportowym przy ulicy Cmentarnej w Gorzkowicach.

 

 - Mieszkańcy i sympatycy naszej gminy czekają na tę imprezę cały rok. W tym roku serdecznie zapraszamy 8 i 9 czerwca. Będzie to doskonała okazja do spotkania w gronie przyjaciół i znajomych. W sobotę będziemy się bawić w rytmie disco polo, rozpoczniemy już o godzinie 16.00, a dwie godziny później wystąpi Miły Pan, o 19.10 Dejw, a o 21.00 Classic, a o 22.30 rozpocznie się dyskoteka pod gwiazdami, którą poprowadzi Felix Oyer. W niedzielę wystąpią Wilki, oprócz tego wiele imprez towarzyszących i różnych atrakcji. W niedzielę rozstrzygniemy też nasze konkursy, m.in. literacki pod hasłem "Fraszka o gminie Gorzkowice". Jego szczegóły można znaleźć na stronie internetowej naszej gminy - zaprasza Alojzy Włodarczyk, wójt gminy Gorzkowice.

 

Na miejscu będzie można oczywiście też skosztować potraw przygotowanych przez panie z kół gospodyń wiejskich, a najmłodsi będą mogli się pobawić na terenie wesołego miasteczka.

 

 


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (17)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ninja2 ~ninja2 (Gość)04.06.2019 15:20

igrzysk, więcej igrzysk!

81


bez jąder ~bez jąder (Gość)04.06.2019 13:49

Felix ? katastrofa

31


gość ~gość (Gość)04.06.2019 13:44

Nie ukrywajmy że ptb nigdy nie garnal się aby zaprosić gwiazdy disco polo bynajmniej ja nie pamiętam, zawsze na juwenalia h a teraz też ur ulicy słowackiego są rockowe zespoły. Zawsze muzyka disco polo jest wysmiewana tylko ja zadaje pytanie czemu idąc do klubu disco gra a ludzie super się bawią???

67


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat