artykuł sponsorowany

Dlaczego warto przenieść numer do Orange Flex?

Czwartek, 15 kwietnia 2021 963
Orange Flex to oferta, która daje Ci pełną swobodę. Numerem zarządzasz za pomocą aplikacji i masz pełną kontrolę nad wydatkami. W każdej chwili możesz zmienić plan komórkowy, z którego korzystasz. Przenieś numer do Orange Flex i ciesz się elastyczną ofertą.

Orange Flex – sieć w aplikacji

 

Minimum formalności i pełna elastyczność – tak najkrócej można opisać Orange Flex. Oferta oparta jest na modelu subskrypcyjnym – nie musisz podpisywać żadnej umowy. W każdej chwili możesz zrezygnować z usług – bez żadnych dodatkowych opłat. Swoim numerem zarządzasz za pomocą aplikacji mobilnej Orange Flex – znajdziesz ją w sklepie Google Play i App Store. Za jej pomocą możesz dołączyć do Orange Flex, a następnie włączać i wyłączać usługi oraz regulować płatności. W Orange Flex masz do wyboru cztery Plany. W ramach każdego z nich możesz korzystać z nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów w kraju i w roamingu w UE. Do wyboru masz cztery pakiety danych: 15 GB, 30 GB, 50 GB lub 100 GB. Jeżeli w danym miesiącu potrzebujesz większej lub mniejszej paczki danych, za pomocą aplikacji możesz zmienić Plan. Każdy z czterech Planów obejmuje gwarantowaną usługę Social Pass. Dzięki niej korzystasz z popularnych mediów społecznościowych (m.in. z Instagrama, Facebooka, Messengera, Twittera) bez zużywania transferu.

 

Jak przenieść numer do Orange Flex?

 

Aby dołączyć do Orange Flex, nie musisz odwiedzać salonu Orange. Wszystkich formalności dokonasz za pośrednictwem aplikacji, którą pobierasz na telefon Podczas rejestracji możesz zamówić nowy numer. Możesz także wybrać opcję „Chcę przenieść numer do Flex”. Podaj numer, który chcesz przenieść, i określ datę transferu. Jeżeli jesteś klientem Orange na abonament, numer możesz przenieść najwcześniej 180 dni przed końcem umowy. Jeżeli korzystasz z usług innego operatora, numer możesz przenieść na 120 dni przed końcem umowy. Jeżeli nie jesteś pewny, kiedy kończy się Twoje umowa, możesz wybrać opcję „Jak najszybciej”. Wszystkimi formalnościami zajmą się za Ciebie konsultanci Orange Flex. Pamiętaj, że numer, który chcesz przenieść, musi być zarejestrowany na Twoje dane. Nową kartę SIM dostarczy Ci kurier za 0 zł, możesz także odebrać ją w salonie Orange. Możesz też wybrać opcję wirtualnej karty eSIM. Wystarczy, że aktywujesz się w aplikacji – i gotowe! Możesz już korzystać z elastycznej oferty.


Zainteresował temat?

0

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat