Dla kogo dofinansowanie na termomodernizację?

Strefa FM Poniedziałek, 15 lutego 20101 1812
Wiele gmin naszego regionu złożyło wnioski do Urzędu Marszałkowskiego o dofinansowanie termomodernizacji. Zainteresowanie jest tak wielkie, że Zarząd Województwa Łódzkiego będzie miał trudny orzech do zgryzienia.

Kiedy radna Anna Mizgalska-Dąbrowska upomniała się o środki dla jednej z najbiedniejszych gmin, czyli gminy Aleksandrów, Marszałek Włodzimierz Fisiak odpowiedział: - Na termomodernizację złożone zostały wnioski na kwotę 211 mln złotych, a do podziału mamy tylko 27 mln. Przedmiotem obrad kolejnego posiedzenia Zarządu będzie to, jak sensownie podzielić te środki finansowe.

 

O tym, kto otrzyma dofinansowanie na termomodernizację i czy wśród szczęśliwców będzie gmina Aleksandrów, na pewno wkrótce poinformujemy.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

aleksander ~aleksander (Gość)15.02.2010 14:12

Nie rozumiem o co chodzi ???
Przecież Zarząd Województwa już 10 lutego ogłosił listę gmin które otrzymają dofinansowanie i wiadomo że Aleksandrów takie dofinansowanie otrzyma. Odsyłam na www.lodzkie/ogłoszenia

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat