Dieta pudełkowa? Tylko z Cateringiem dietetycznym Power Meal!

Kraj Środa, 03 marca 20210 910
Nie oszukujmy się- większość z nas nie ma czasu na codzienne przygotowywanie zdrowych obiadów. W zamian zdarza nam się jeść na mieście, zaspokoić głód szybkim fast-foodem. Samodzielne przygotowywanie posiłków jest jeszcze bardziej czasochłonne, gdy jesteś na diecie. Wówczas każdy posiłek musi być idealnie zrównoważony, zbilansowany, a jego przygotowanie zajmuje dużo czasu. Właśnie dlatego wzrosła popularność tzw. diety pudełkowej. Czym jest taka dieta i dla kogo jest idealna?

 

 

Dieta pudełkowa- na czym polega?

 

Dieta pudełkowa inaczej nazywana jest dietą cateringową. Polega ona na otrzymywaniu od wybranej firmy cateringowej gotowych posiłków. Nazwa pochodzi właśnie od rodzaju pakowania tych posiłków- są one przewożone w pudełkach. Takie rozwiązanie ma dwa przeznaczenia. Najczęściej korzystają z niego osoby, które są na diecie, a nie mają czasu ani ochoty na samodzielne przygotowywanie dietetycznych dań. Wtedy wystarczy tylko ustalenie zbilansowanej diety i dobranie do niej menu. Firma cateringowa każdego dnia dowiezie posiłek lub kilka posiłków na cały dzień pod wybrany adres, a Ty nie musisz w ogóle gotować. Co więcej, dieta z pewnością będzie skuteczna, o ile nie będziesz podjadać pomiędzy przywiezionymi posiłkami. To proste!

Z diety pudełkowej korzystają także osoby, które po prostu nie maja odpowiedniej ilości czasu na przygotowywanie posiłków samodzielnie, a nie chcą żywić się na mieście. To rozwiązanie o wiele zdrowsze niż szybki hamburger w barze zjedzony po pracy.

 

Czym jest dieta ketogeniczna?

 

Dieta ketogeniczna jest sposobem odżywiania, którego głównym wyznacznikiem jest zwiększenie spożycia tłuszczów przy ograniczeniu spożycia węglowodanów. Takiej diety nie wolno wprowadzać na własną rękę, bo dla zdrowia organizmu najważniejsza jest odpowiednia ilość dostarczanych substancji odżywczych. To dlatego dieta ketogeniczna powinna być przeprowadzana tylko i wyłącznie pod okiem specjalistów. Najlepszym rozwiązaniem jest konsultacja z lekarzem, a następnie ustalenie diety pudełkowej z dietetykiem. Później pozostaje jedynie spożywanie tego, co kurier przywiezie pod Twoje drzwi. W ten sposób dieta ketogeniczna będzie dla Ciebie bezpieczna i skuteczna, a posiłki zbilansowane we właściwy sposób.

 

Co to jest sirt food?

 

Dieta sirtfood zyskuje coraz większą rzeszę zwolenników. Zakłada ona spożywanie jak największej ilości produktów, które w swoim składzie zawierają polifenole. Badania dowodzą, że związki te potrafią odmładzać i odchudzać, poprawiając przy tym samopoczucie i ogólny stan zdrowia. Jeżeli chcesz spróbować, czy ta dieta rzeczywiście działa, najlepszym rozwiązaniem będzie dieta pudełkowa, zapewniająca odpowiednio zbilansowane posiłki każdego dnia.

 

Catering Dietetyczny Power Meal- czy warto skorzystać?

 

Catering Dietetyczny Power Meal oferuje swoje usługi mieszkańcom Piotrkowa Trybunalskiego. Usługi firmy spotykają się z ogromnym zainteresowaniem i zaufaniem wśród klientów. Piotrków Trybunalski - Catering dietetyczny Power Meal działa przez cały tydzień oprócz niedziel- niedzielne posiłki są dostarczane razem z sobotnimi. Na czytelników tego artykułu czeka niespodzianka- na hasło: POWER5 otrzymają oni 5% rabatu!

Standardowy dzień diety dostarczającej 1000 kcal kosztuje 54 zł, jednak przy zamówieniu diety na 20 dni obowiązuje specjalna zniżka 60 zł, za każdy kolejny dzień zapłacisz jedynie 3 zł. Specjalna oferta czeka także na nowych klientów- mają oni możliwość cateringu testowego przez 3 dni w cenie od 39 zł dziennie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat