ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Depilacja laserowa czy jest skuteczna?

Niedziela, 03 lutego 2019 2331
Depilacja laserowa to jedna z najskuteczniejszych metod na pozbycie się niechcianego owłosienia na całym ciele. Niezależnie od tego, czy chcesz mieć gładkie nogi czy przeszkadzają Tobie drobne włoski na twarzy, depilacja laserowa okaże się świetnym rozwiązaniem. Jaki jest efekt? Ile zabiegów trzeba wykonać?

Jaki jest efekt depilacji laserowej? 


Dzięki laserowi, który emituje łagodną wiązkę promieni i przenika przez skórę prosto do mieszka włosowego, skutecznie niszczy on cebulkę. Dzięki temu, depilacja laserowa daje trwały efekt. To bezpieczny zabieg skierowany dla każdego, zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Dzięki depilacji laserowej zyskasz gładką skórę jak jedwab, a włoski nie będą rosnąć.

Możesz wykonać depilację laserową nóg, pach lub bikini. Często kobiety wybierają także wąsik, gdzie włoski nie wyglądają atrakcyjnie. Depilacja laserowa daje nie tylko efekt gładkiej skóry. To także sposób na zachowanie lepszej higieny osobistej.

 

Gdzie wykonać depilację laserową?


Depilację laserową warto wykonać ją w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Najlepiej sprawdzić, czy sprzęt ma certyfikat bezpieczeństwa, a także jakie warunki panują w samym salonie kosmetycznym. Dobrze przeprowadzona depilacja laserowa nie spowoduje skutków ubocznych takich jak przebarwienia czy popękane naczynka krwionośne. Efekt dzięki temu będzie trwały, a włoski przestaną rosnąć raz na zawsze. Koszt depilacji laserowej jest wysoki, jednak warto zainwestować ze względu na higienę i znaczne podniesienie komfortu życia. Finansowo mogą pomóc np. pożyczki online.

 

Na samym początku zabiegu, powinna zostać przeprowadzona próba na wybranej partii ciała. Jeszcze lepszym rozwiązaniem, jest konsultacja dermatologiczna, aby sprawdzić, czy nie ma przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Zwróć uwagę czy salon zapewni Tobie komfort i bezpieczeństwo podczas wykonywania zabiegu.

 

W sklepach znajdziesz urządzenia do przeprowadzenia zabiegu depilacji w domu. Jednak najczęściej wykorzystuje się do tego światło, a nie laser. Przez to, włoski nie będą odrastać przez jakiś czas, jednak efekt nie jest trwały. Koszt takiego urządzenia to od 1000 do 2000 złotych. Jeśli zależy Ci na tymczasowym zahamowaniu wzrostu włosków, możesz zakupić takie urządzenie. To także ciekawy pomysł na prezent dla kogoś bliskiego. Nie masz całej kwoty na urządzenie do depilacji w domu?Sprawdź pożyczki online lub kupno sprzętu na raty.

 

Ile zabiegów trzeba wykonać?


Aby efekt był trwały, zabieg depilacji laserowej trzeba powtarzać. Najczęściej są to 3 lub 4 wizyty w salonie kosmetycznym. Wszystko zależy od wybranej partii ciała, a także rodzaju skóry. Jeden zabieg trwa od 20 do 45 minut i z reguły jest on bezbolesny. Wszystko zależy oczywiście od progu bólu danej osoby. Jeśli masz skórę wrażliwą, zabieg może okazać się nieprzyjemny. Wtedy warto zastosować zimne okłady oraz częstsze przerwy.

 

Cena jednej takiej wizyty może wynosić od 100 do 600 złotych, w zależności od tego, jaką partię ciała chcesz depilować. Skuteczne pozbycie się owłosienia może być kosztowne, dlatego pomogą Tobie oszczędności lub pożyczki online. Warto zaznaczyć, że wystarczy wykonać serię zabiegów, aby cieszyć się gładką skórą przez cały czas.


Zainteresował temat?

1

3


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat