Debatowali na temat obwodnicy

Tydzień Trybunalski Czwartek, 11 kwietnia 20130 2113
W ubiegły piątek obradowała Komisja Urbanistyczno-Architektoniczna Urzędu Gminy w Rozprzy. Pracowano nad projektem zmiany “Studium Kierunków i Uwarunkowań Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Rozprza”.

Najważniejsze zmiany studium dotyczą: zmiany przebiegu korytarzy obwodnic Rozprzy i Niechcic; zmiany przeznaczenia terenów po byłej rolniczej oczyszczalni ścieków w Niechcicach - tereny te staną się terenami przemysłowymi i planuje się utworzenie w ich miejscu Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej; wprowadzenie wariantów przebiegu drogi ekspresowej S12. W posiedzeniu udział wzięli członkowie komisji Urbanistyczno-Architektonicznej architekci: Augustyn Sztuk i Sławomir Fornal; przedstawiciele firmy Teren Sp. z o.o. z Łodzi, wykonującej projekt zmiany studium, a także wójt gminy Rozprza Janusz Jędrzejczyk, zastępca wójta Artur Cubała i inspektor ds. gospodarki przestrzennej Daniel Dybalski. Komisja pozytywnie zaopiniowała projekt zmiany studium po uwzględnieniu niewielkich korekt.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat