Darmowe korepetycje przygotują na poprawkę matury

Strefa FMŁódzkie Piątek, 27 lipca 20180 2091
Nie zdaliście matury z matematyki i szykujecie się na sierpniową poprawkę? Możecie skorzystać z darmowych korepetycji w Łodzi.
fot. pixabay.com

Bezpłatne zajęcia będą się odbywać w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego przy ul. Żeromskiego 115. - Korepetycje z matematyki dla maturzystów są dla łódzkich uczniów tj. mieszkających w Łodzi, ale jeśli przyjedzie uczeń z innego miasta regionu, na pewno nie zostanie wyproszony za drzwi. W łódzkich szkołach są też uczniowie z regionu, więc nie ma przeszkód, by korzystali z korepetycji. O ile ich oczywiście potrzebują. Reasumując, zajęcia są dla łodzian, ale na pewno uczniów z Piotrkowa, jeśli zechcą przyjechać, nikt nie wyprosi. Zapisów nie ma, wystarczy przyjść, startujemy w poniedziałek o godz. 9 - informuje Monika Pawlak z Biura Rzecznika Prasowego i Nowych Mediów Urzędu Miasta Łodzi.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat