Dachowanie na DK74 i poślizg na drodze koło Włodzimierzowa

ePiotrkowRegion Sobota, 16 stycznia 202117 4906
W sobotę, 16 stycznia, po godzinie 16.00 na drodze krajowej 74 doszło do dachowania pojazdu. Na szczęście nikomu nic się nie stało - poinformował portal sulejow24. Nieco później w okolicach Włodzimierzowa do rowu wpadł inny samochód osobowy. Powodem w obu przypadkach była śliska jezdnia.

Jadący w stronę Kielc samochód wpadł na śliskiej nawierzchni w poślizg i wypadł z drogi. Pas jezdni na DK74, prowadzący w stronę województwa świętokrzyskiego, był przez dłuższy czas zablokowany. Na miejscu interweniowały służby. Jak udało nam się dowiedzieć kierowca podróżował sam. Nie odniósł obrażeń. Za spowodowanie wypadku został ukarany mandatem.

 

Nieco później, bliżej Sulejowa, doszło do kolejnego zdarzenia drogowego. Na drodze wojewódzkiej 742 w lesie pomiędzy Włodzimierzowem a ulicą Podwłodzimierzów doszło do kolizji. W wyniku niedostosowania prędkości do warunków jazdy, na śliskiej nawierzchni kierujący samochodem osobowym wpadł w poślizg i zsunął się do rowu. Także i w tym przypadku kierowca został ukarany mandatem. Pas jezdni w kierunku Piotrkowa Trybunalskiego był przez kilkadziesiąt minut zablokowany.


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (17)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

też Piotrkowianin ~też Piotrkowianin (Gość)16.01.2021 22:30

Nie dostosował prędkości do warunków jazdy, choćby to miało być 20 km/h, Niestety.

74


gość_g ~gość_g (Gość)16.01.2021 21:17

Mandatem to powinien być ukarany zarządca drogi..

115


gość_zaloguj się ~gość_zaloguj się (Gość)16.01.2021 21:09

Spowodowanie wypadku?

53


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat