DPS w Drzewicy nadal pod kontrolą służb. Wojewoda dziękuje mieszkańcom łódzkiego

Strefa FMOpoczno Poniedziałek, 13 kwietnia 20208 3925
- Sytuacja w Domu Pomocy Społecznej w Drzewicy w powiecie opoczyńskim cały czas jest monitorowana i jest pod kontrolą - informuje Dagmara Zalewska, rzecznik prasowy wojewody łódzkiego. Przypomnijmy, w tamtejszej placówce zakażenie koronawirusem odnotowano u 77 osób.

Jak poinformował w niedzielę Janusz Reszelewski, burmistrz Drzewicy, stan jeden mieszkanki DPS, u której potwierdzono zakażenie koronawirusem, pogorszył się. Kobieta została przetransportowana do szpitala. Łącznie hospitalizowano 10 pensjonariuszy DPS-u w Drzewicy. Wojewoda skierował tam pielęgniarki do pracy, wysłał środki ochrony osobistej i płyny dezynfekcyjne. Jest także w stałym kontakcie ze starostą opoczyńskim i służbami sanitarno-epidemiologicznymi.

 

Ponadto, Biuro Prasowe wojewody łódzkiego składa także podziękowania wszystkim mieszkańcom naszego województwa, którzy stosowali się do obowiązujących obostrzeń:


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Mar ~Mar (Gość)14.04.2020 21:40

Ładny uśmiech, nawet przez maskę. :)

10


wollf ~wollf (Gość)13.04.2020 14:05

a moze to celowo ktos wprowadzil tam wirusa

51


gość ~gość (Gość)13.04.2020 14:19

Pracownicy, mieszkancy, wolontariusze-wszyscy pomagają mieszkańcom DPS-ow, a gdzie teraz są ich rodziny? Hmmm......

51


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat