DK12 była zablokowana po dwóch wypadkach w opoczyńskim

GDDKiAOpoczno Niedziela, 20 września 20203 11431
Wczesnym popołudniem na krajowej dwunastce w Prymusowej Woli dachował samochód i ruch odbywał się wahadłowo. Po godzinie na tej samej drodze, ale w Radoni miał miejsce kolejny wypadek, po którym droga jest całkowicie zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy.
fot. archiwum ePiotrkow.pl

Wypadek w Radoni wydarzył się o 18:40. Zderzyły się trzy samochody osobowe i jedna osoba została ranna. W wyniku zdarzenia DK12 została całkowicie zablokowana na około 3 godziny. Policja wyznaczyła alternatywną drogę:

Objazd z Piotrkowa: zjazd na DK74 w Sulejowie, dalej w Paradyżu zjazd na drogę powiatową do DK12 w Prymusowej Woli. Analogicznie w przeciwnym kierunku.

- czytamy w komunikacie GDDKiA.

 

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

someone ~someone (Gość)21.09.2020 08:49

Podobno ktos wyprzedzal jadac w strone piotrkowa i jechal na czolowke. 3 auta z czego dwa skasowane. Bylem tam wczoraj, slaby widok - ta droga jest mega niebezpieczna.

20


~PT ~~PT (Gość)21.09.2020 05:59

A co tam stało się w Rękoraju?

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat