Czytelnia w mediatece już czynna

ePiotrkow Poniedziałek, 08 czerwca 20202 1266
W poniedziałek 8 czerwca Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie Trybunalskim otworzyła czytelnię. Obsługa jest z konieczności ograniczona.
fot. MBP Piotrków

W wydzielonej strefie na I piętrze Mediateki 800-lecia można skorzystać ze zbiorów czytelni, które podawane są przez bibliotekarzy. - Na tym etapie nie przewidujemy możliwości wolnego dostępu dla czytelników do zbiorów czytelni – informują pracownicy mediateki. - Realizowane będą ponadto następujące usługi: wypożyczanie na zewnątrz książek i czasopism zamawianych telefonicznie, drogą e-mailową (informacja@biblioteka.piotrkow.pl) lub osobiście oraz przyjmowanie zwrotów zbiorów wypożyczonych na zewnątrz. Możliwe będzie także korzystanie z 2 stanowisk internetowych wyłącznie do celów informacyjnych i z wypożyczalni międzybibliotecznej Academica, a także kserowanie i skanowanie dokumentów z własnych zbiorów biblioteki.

 

Ponieważ liczba miejsc i czas korzystania z czytelni są ograniczone, wskazany jest wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy celem rezerwacji stanowiska bądź przygotowania zbiorów do wypożyczenia na zewnątrz.

 

 

 

 

 

(źródło: Miejska biblioteka Publiczna w Piotrkowie) 


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Z tego co widzę... ~Z tego co widzę... (Gość)08.06.2020 16:21

... to tłumów nie ma.

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat