ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Czym kierować się przy zakupie telewizorów?

Środa, 15 lipca 2015 3973
W dzisiejszych czasach technika telewizyjna rozwija się w niesamowicie szybkim tempie. Wszyscy wiemy, że jeszcze kilka lat temu telewizory, które wykorzystywały technologię 3D były całkowitą nowością, a ludzie nie do końca wiedzieli na czym polega ich fenomen. Również ze względu na cenę i samą ich dostępność, niewielu mogło pozwolić sobie na taką „nowinkę” we własnym domu.

Dziś czasy są inne. Telewizory 3D znajdują się w regularnej ofercie wielu producentów, a ich dostępność jest bardzo szeroka. Bardzo duży wybór telewizorów oferuje sklep Saturn, który dysponuje szeroką gamą telewizorów plazmowych, LED, 3D, ale nie tylko. W ofercie Saturna znajduje się także wiele nowoczesnych energooszczędnych telewizorów 4K Ultra HD.

 

Warto zwrócić uwagę na telewizory LCD z bezpośrednim podświetleniem LED. Dzięki wygaszaniu strefowemu, w ramach którego diody LED rozmieszczone są równomiernie za całą powierzchnią panelu i mogą być niezależnie przyciemniane, telewizor LCD z bezpośrednim podświetleniem LED odznacza się szczególnie smukłą konstrukcją, ostrym obrazem o wysokim kontraście i niskim zużyciem energii. Telewizory z technologią „slim direct LED” i wygaszaniem strefowym zostały po raz pierwszy zaprezentowane przez firmę LG na targach IFA 2009. Przede wszystkim uderza bardzo smukłe wzornictwo – głębokość urządzenia wynosi jedynie 24,8 mm. Główną zaletą jest jednak zastosowana technika i konstrukcja.

Oprócz tego sklep ma propozycję dla prawdziwych kinomanów: stworzenie w zaciszu własnego mieszkania kina domowego, przy użyciu szerokiej gamy sprzętów telewizyjnych i RTV. Kino domowe złożone z co najmniej 50-calowego telewizora lub projektora oraz sprzętu audio z powodzeniem może zastąpić seanse w tradycyjnym kinie.

 

Każdy, kto chce poczuć się w domu jak w kinie, powinien zapoznać się z szeroką ofertą nowoczesnych odtwarzaczy BLUE-RAY. Prawdziwy koneser kina powinien także zaopatrzyć się w nagrywarkę, aby móc zapisywać ulubione filmy i programy. Na stronie saturn.pl w kategorii RTV i telewizory znajdziesz również zestawy kina domowego, odtwarzacze MP3/MP4, nawigacje GPS, sprzęt audio do samochodu czy akcesoria RTV.

Saturn oferuje zestawienie najpopularniejszych, tanich telewizorów i sprzętu RTV, dzięki czemu każdy może wybrać produkty, które w pełni będą odpowiadać jego potrzebom i oczekiwaniom.


Zainteresował temat?

2

6


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat