Czy to koniec problemów z feralnym objazdem do Woli Krzysztoporskiej?

Powiat PiotrkowskiRegion Czwartek, 11 marca 202120 5276
Porozumienie zawarte pomiędzy przedstawicielami powiatu piotrkowskiego oraz firmą, realizującą remont wiaduktu w Siomkach ma zakończyć problemy z objazdem do Woli Krzysztoporskiej przez Krzyżanów. Przypomnijmy, że droga po zimie była zniszczona, a przejazd nią groził uszkodzeniem samochodu. Wykonawca zadeklarował, że do końca prac przy wiadukcie zadba o przejezdność objazdu.
fot. powiat-piotrkowski.pl

 

Zobowiązanie, jakie wziął na siebie wykonawca remontu wiaduktu w Siomkach w ciągu drogi powiatowej Piotrków – Jeżów, dotyczy systematycznego wyrównywania nawierzchni drogi gminnej atestowanym materiałem. W tej sprawie odbyło się w minionym tygodniu spotkanie dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych w Piotrkowie Zbigniewa Starosty z przedstawicielami firmy realizującej, od października 2020 roku, na zlecenie powiatu piotrkowskiego, wspomnianej inwestycji.

Wtorkowa wizja w terenie dyrektora ZDP w Piotrkowie potwierdziła, że dziury i zapadnięte fragmenty drogi, która po zimowych roztopach została mocno rozjeżdżona przez pojazdy, są już uzupełnione. Takich prac wymagał zwłaszcza kilkuset metrowy odcinek drogi gminnej utwardzonej destruktem. - W obecnej chwili droga jest już wyrównana, choć muszę przyznać, że zauważalnie zmniejszył się na niej ruch pojazdów – przyznaje Zbigniew Starosta.

Wykonawca inwestycji potwierdził przedstawicielom powiatu, że prace potrwają jeszcze 3 miesiące, co oznacza, że w czerwcu wiadukt zostanie otwarty dla ruchu.


Zainteresował temat?

1

2


Komentarze (20)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

koko ~koko (Gość)28.03.2021 16:02

Wojna Drozdka z Wojtysikiem.

00


Krynżniok ~Krynżniok (Gość)11.03.2021 16:53

A syrena czynsto wyje i straszoki jeżdżą do plam łoleju.

48


DVLA ~DVLA (Gość)12.03.2021 09:28

Mieszkańcy powinni złożyć pozew zbiorowy na taki stan rzeczy, praktycznie odcięto nas od normalnego dojazdu do Piotrkowa, najpierw zablokowano przejazdy przez dawną Gierkowkę, przejazd przez węzeł bełchatowski przez wiele miesięcy był mocno utrudniony, a teraz ten wiadukt i nakaz jazdy przez bardzo złą nawierzchnie. Kto nam odda za nasz wydłużony czas dojazdu do pracy i szkoły, kto zapłaci za zużyte zawieszenie auta, kto pokryje różnice w spalaniu paliwa i jak zrekompensuje cię stres tych ludzi, którzy codziennie z tym walczą ?

74


Dobry te givdd ~Dobry te givdd (Gość)13.03.2021 16:53

Cenzurują komentarze! Napisana przeze mnie prawda została pominięta. Dzięki panie pseudo administratorze!!!

31


wojt ~wojt (Gość)12.03.2021 11:30

"Wtorkowa wizja w terenie dyrektora ZDP w Piotrkowie potwierdziła, że dziury i zapadnięte fragmenty drogi, która po zimowych roztopach została mocno rozjeżdżona przez pojazdy, są już uzupełnione."
TAKI CH.....

82


? ~? (Gość)12.03.2021 10:44

Takie bajki to dla tych co w domu siedzą i w internecie grzebią. Jeżdżę tamtędy codziennie i nie widzę żadnej poprawy w jakości nawierzchni. Teraz jeszcze jak deszcz popada, to zmyje jeszcze te resztki drogi, które zostały po zimie.

82


stefan ~stefan (Gość)11.03.2021 16:43

9 miesięcy taki wiadukt !!! to jest kpina !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

174


bat ~bat (Gość)12.03.2021 09:59

Jaka dziurawa była, taka nadal jest

82


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)12.03.2021 09:07

Droga przez Siomki już nie nadaję się do łatania posypali piaskiem postawili znak i załatwione, objazd się skończy a my zostaniemy z tym bagnem

42


EdiiieeeWonder ~EdiiieeeWonder (Gość)11.03.2021 15:45

Ruch się zmniejszył, bo ludzie szukają alternatywnych dróg. Tak samo z ulicą Moryca. Raczej nikt normalny nie chce sobie uszkodzić samochodu, więc jeździ gdzie indziej. Objazd wyznaczony przez starostwo jest mniej uczęszczany, ale za to droga przez Glinę zdecydowanie częściej. Za chwilę tam będzie problem.

110


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat