Czy prezes PFM łamał prawa pracowników?

Strefa FM Niedziela, 04 listopada 201210 2972
Piotrkowska Prokuratura Rejonowa prowadzi śledztwo w sprawie Piotrkowskiej Fabryki Mebli. Sprawdza czy doszło do uporczywego łamania praw pracowniczych.

- Prokuratura Rejonowa w Piotrkowie Trybunalskim nadzoruje wszczęte przez Komendę Miejską Policji dochodzenie dotyczące domniemanego podejrzenia przestępstwa przez prezesa Zarządu Piotrkowskiej Fabryki Mebli, polegającego na uporczywym naruszaniu praw pracowniczych. Postępowanie prowadzone jest „w sprawie” – mówi Sławomir Mamrot z Prokuratury Rejonowej w Piotrkowie.

 

Przypomnijmy, wielu pracowników Piotrkowskiej Fabryki Mebli przez wiele miesięcy nie dostawało wynagrodzenia. Kilkanaście osób zdecydowało się dochodzić swoich praw przed sądem pracy. Sprawą zajęła się też Państwowa Inspekcja Pracy.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (10)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

matka przełożona ~matka przełożona (Gość)08.11.2012 17:42

Każden jeden, któren wbrew Dziesięciorgu Przykazaniom odejmuje chleb od ust bliźniemu swemu, nie dostąpi Bram Królestwa Niebieskiego. Albowiem Królestwo to do czystych w mowie i uczynku należeć będzie.
A niegodziwości wasze spisane będą i na Sąd Ostateczny zawezwani będziecie.
Szczęść Boże!

00


ELW ~ELW (Gość)06.11.2012 09:00

Ciekaw jestem jak zareagowałaby Prokuratura gdyby pracownicy PFM wzięli sprawę w swoje ręce. Oćwiczyli własnoręcznie Pana Prezesa, podzielili jego prywatny majątek pomiędzy siebie i udawali, że nic się nie stało. Przecież Pan Prezes robi dokładnie to samo. Wykorzystuje fizycznie pracowników i pozbawia ich majątku. Czy w takim przypadku prokuratura wszczęłaby postępowanie "... w sprawie...", czy w "... sprawie...przeciwko..." ???
Do moderatora:
Mój tekst nie jest podżeganiem do popełnienia przestępstwa. To jest pytanie do Prokuratury Rejonowej w Piotrkowie Trybunalskim.

00


raw ~raw (Gość)05.11.2012 11:05

Chłopie jaką masz w Piotrkowie INSPEKCJE PRACY,byłem z problemem,on szybciej powiadomią pracodawcę niż ty wrócisz do pracy.To jest układ kolesiowsko-polityczny.Jedyną radę jaką ci dadzą to żebyś się odwołał do sądu.

00


assa ~assa (Gość)05.11.2012 09:18

"m" napisał(a):
w mcdonalsd w piotrkowei tez łamią prawa i jest stosowany mobbing moze kos się tym zajmie w koncu??


Ludzie czy Wy nie wiecie gdzie jest inspekcja pracy?Jedno slowko przelozonemu czyli "mobbing" i drży i drży i drży :)

00


gość ~gość (Gość)04.11.2012 18:54

Nie płaci bo ma pracowników w du..., a firma żony Medre wyprowadza majątek PFM,wszystko "zgodnie "z prawem.

00


m ~m (Gość)04.11.2012 18:39

w mcdonalsd w piotrkowei tez łamią prawa i jest stosowany mobbing moze kos się tym zajmie w koncu??

00


mieszczuch ~mieszczuch (Gość)04.11.2012 12:01

A kogo obchodzi los robotnika, wszyscy trzymają z władzą,bo tam jest kasa,tak robi urzędas,pleban,instytucje państwowe które powinny o to dbać.Zwykły człowiek jest nikim!!!!!!!!!

00


prawda ~prawda (Gość)04.11.2012 11:51

No i co z tego w MZGK,jest to nagminne i powiadamiana Inspekcja Pracy ma to gdzieś,wyroki sądu nagminnie to pokazują,i kto się tym zajmie.

00


gość ~gość (Gość)04.11.2012 11:14

nie ma pieniędzy dla pracowników a "wypasiony"sklepprzy Kostromskiej otworzyli ...

00


pracownik ~pracownik (Gość)04.11.2012 10:35

Nie płacił tyle czasu i jeszcze pytanie"
Czy prezes PFM łamał prawa pracowników?"nie no nie łamał....

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat