Czy policjant z Piotrkowa znęca się nad żoną?

Tydzień Trybunalski Środa, 10 stycznia 2018158 24298
Czy policjant z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim znęca się nad swoją żoną? Zawiadomienie w tej sprawie trafiło do prokuratury, która od listopada 2017 roku prowadzi postępowanie.

Do redakcji „Tygodnia Trybunalskiego” zgłosiła się żona policjanta, która ze szczegółami opisała jak wygląda jej życie i czego dopuszcza się wobec niej mąż. Kobieta wspominała o zastraszaniu, szantażach, awanturach, nadużywaniu przez męża alkoholu, agresji. - Zapewniam, że w przypadku każdej zgłoszonej interwencji piotrkowska policja reaguje i podejmuje stosowne czynności – zapewniła asp. Ilona Sidorko z KMP w Piotrkowie.

 

Więcej na ten temat w najnowszym wydaniu „Tygodnia Trybunalskiego”. Zachęcamy do lektury.


Zainteresował temat?

8

3


Komentarze (158)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

okok ~okok (Gość)10.01.2018 23:27

Wystarczyłoby porównać opieszałość wszczęcia tego postępowania z terminami innych tego typu postępowań.
....za pierwszy mandat wódka, za pierwszego zatrzymanego wódka, za pierwszy dowód rej. wódka itd. za szafkę ubraniową wódka ..... to do czego to miało doprowadzić.

71


gość ~gość (Gość)13.01.2018 09:05

Wódka wspomniana w którymś komentarzu lała się strumieniami szczególnie w tym ogniwie. Dzień wolny bo promile. Ile razy w kalendarzu tyle razy imieniny. No kto do tego dopuścił? Pan Naczelnik zaniemówił. W normalnym zakładzie pracy człowiek by już dawno dostał nauczkę. Policjant policjantowi nie równy. Ale Ci akurat przykładem nie świecą, a najwięcej mają do powiedzenia żeby się wybielić. Dobrze się stało, bo niewiele osób ma odwagę ja ta Pani.

81


gość ~gość (Gość)14.01.2018 20:26

Pojawia się agresja słowna i bezustanna krytyka ? krzyk, niesłuszne oskarżenia, przedrzeźnianie, wyzwiska, obelgi, inwektywy, uszczypliwe aluzje, wulgaryzmy.
Toksyczny małżonek okazuje pogardę, lekceważy partnera, poniża przy ludziach, przerywa rozmowy telefoniczne, nie szanuje wysiłku, pracy ani opinii partnera życiowego.
Można zaobserwować różne techniki wywierania presji ? rozpowiadanie plotek na temat partnera, szykanowanie go, zabieranie pieniędzy, dzieci, kluczy od domu albo samochodu, wyłączanie telefonu.
Domowy tyran chce mieć kontrolę nad małżonkiem, dlatego skutecznie izoluje go od otoczenia ? blokuje rozmowy telefoniczne, narzuca swoją wolę, utrudnia kontakty z rodziną i znajomymi, zamyka w domu, inwigiluje, z kim spotyka się partner.
Atmosfera terroru wynika też z prześladowania, śledzenia partnera, otwierania prywatnej korespondencji, kontroli rozmów telefonicznych, publicznego zawstydzania małżonka.
Główną metodą znęcania się psychicznego są groźby ? wykonywanie groźnych gestów, niszczenie osobistych rzeczy ofiary, kopanie w ściany, rzucanie na oślep przedmiotami, które są pod ręką, wymachiwanie nożem, manifestowanie siły fizycznej.
Toksyczni partnerzy zaprzeczają często swoim agresywnym zachowaniom, wmawiając ofiarom, że to one sprowokowały ich do agresji. Oskarżają partnera o brak zrozumienia. Grają przed rodziną i bliskimi troskliwych, opiekuńczych, delikatnych i szarmanckich, by zyskać zaufane i uśpić czujność otoczenia. Czasami płaczą i błagają o przebaczenie, apelując o litość i powołując się na uczucie łączące ich z partnerem.

11


gość ~gość (Gość)16.01.2018 10:38

Niektórzy z was to potrafią tylko anonimowo kogoś hejtowac. Tacy mądrzy jesteście? Ukrywać się pod nickiem? Oczerniać?

10


gość ~gość (Gość)15.01.2018 23:06

Ludzie niektórzy z was za pomówienia powinni być pociagnieci do odpowiedzialności karnej. Macie dowody???

00


gość ~gość (Gość)15.01.2018 23:01

Ale bredzicie, tylko tyle potraficie oczerniac? Jakie to słabe

00


gość ~gość (Gość)15.01.2018 16:03

"Porządny obywatel nie czyta". Ale Ty nieporządny tak skoro odpisujesz.

10


97-300 97-300ranga15.01.2018 14:11

Ej , pierzcie te swoje brudy na komendzie nie tutaj .

23


gość ~gość (Gość)14.01.2018 18:44

To nieprawda???? w piotrkowskiej poicji od lat sie JUZ nie pije. P.s zbyt ch....pensje daja...

10


gość ~gość (Gość)15.01.2018 13:58

Czy szanowna Pani również pochwali się na forum oraz w prasie różnymi zarzutami oraz karami które być może spadną na nią z wszelakich instytucji z racji różnych wybryków? Czy szanowna Pani pochwali się jak lubi spać w aucie pod wpływem, leżeć na podłodze pod wpływem, trzy dni dochodzić do siebie nie mogąc tym samym zajmować się dziećmi? Czy szanowna Pani zrobi Panu K na obiad płatki z mlekiem jak podaje to swoim latoroślom? Czy szanowna Pani będzie płaciła różne zobowiązania czego nie robi? Czy szanowna Pani pochwali się jak znikoma gospodynią i matka oraz żona jest?
Odpuśćcie sobie te komentarze bo żaden normalny obywatel nie czyta kontynuacji bredni w postaci komentarzy do artykułu sprzed kilku dni. Niezła zabawę macie wszyscy: szanowna Pani, szanowne przyjaciółeczki kryjące ją latami podczas różnych ?podróży w lewo i w prawo? oraz przyjaźniacy się z szanowna stróże prawa korzystający z darmowych kaw i wielkich promocji na produkty co przedkłada się na straty właścicieli stacji.

32


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat