Czy płyty winylowe są kultowe?

Strefa FM Środa, 13 czerwca 20180 1429
Płyty winylowe znów zyskują na popularności. Coraz częściej organizowane są specjalne strefy, gdzie każdy miłośnik starego brzmienia znajdzie coś dla siebie.

Ładuję galerię...

- Płyty winylowe są kultowe ze względu na ich jakość, namacalność no i przede wszystkim unikalność. Jest to temat niszowy, ale  wiele osób do tego powraca. Ostatnio pomyślałem nawet o utworzeniu strefy płyt winylowych, ponieważ zauważyłem, że w Piotrkowie nie ma zbyt wielu miejsc, gdzie można je kupić. Udało mi się to zrobić i co najważniejsze, spotkało się to z bardzo dużym zainteresowaniem. Ludzie bardzo chętnie przychodzili, pytali, dlatego na pewno zorganizuję kolejne edycje. Jest wiele kultowych płyt, które mają teraz ogromną wartość. Z moich zbiorów największym unikatem jest płyta Dżemu "Dzień, w którym pękło niebo" z 1992 r. - powiedział Patryk Janus, organizator strefy płyt winylowych w Piotrkowie

 

 

 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat