Czy można kupić dobry prezent w ostatniej chwili?

Strefa FM Wtorek, 24 grudnia 20191 2948
Święta Bożego Narodzenia już jutro, tymczasem wiele osób w ostatniej chwili szuka jeszcze prezentów dla swoich bliskich.

O tym czy lepiej dowiedzieć się wcześniej co kupić i jak powinniśmy odpowiednio dobrać prezent mówi Michał Szulc, psycholog, psychoterapeuta. - Nie należy pytać o to bliskiej osoby, bo w ten sposób rujnuje się całą idee obdarowywania. Powinniśmy pokazać, że znamy daną osobę i potrafimy zatroszczyć się o jej potrzeby - tłumaczy Szulc.

 

W tym roku piotrkowianie najczęściej obdarują swoich bliskich perfumami, a także słodyczami i ubraniami. Niektórzy decydują się też na kupno sprzętu elektronicznego. Rzadziej wybierają pieniądze, alkohol i książki.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)24.12.2019 14:21

Mandarynki i bombonierka.Ależ to wyszukane.

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat