ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Czy może dorobić sobie na oglądaniu meczy?

Środa, 24 czerwca 2020 1239
Każdy wie, że piłka nożna sama w sobie jest najpopularniejszym sportem na świecie, a skoro coś jest coraz bardziej popularne, to istnieje więcej sposobów na to, aby na tym zarobić. Nie inaczej jest w przypadku zwykłych Polaków, ponieważ praktycznie każdy może sobie na tym dorobić, o ile na to ma chęć. Tylko jak?

Przez obstawianie zakładów online na piłkę nożną

 

Typowanie wyników meczów piłkarskich nie należy do najłatwiejszych zadań, dlatego też najlepiej przed tym, jest się odpowiednio przygotować. Plan jest nie tylko absolutną podstawą przy obstawianiu zakładów piłkarskich, ale również przy wszystkim w naszym życiu. Na starcie najlepiej jest zapoznać się z tematem dyscypliny którą chcemy obstawiać, ponieważ to jest jedyny sposób, na przemyślany start z zakładami bukmacherskimi. Na początku naszej drogi z obstawianiem zakładów na piłkę nożną warto jest zacząć od kuponów typu solo. Przy czym ważne jest to, aby nie obstawiać tak zwanych "taśm", czyli 10-15 spotkań na kuponie- oczywiście wyższe kursy kuszą, ale trafić taki kupon, to jak wygrać na loterii. W końcu zakłady pojedyncze to naprawdę ciekawa forma podniesienia sobie adrenaliny podczas oglądania meczu, czy chociażby śledzenia spotkań w telefonie. Jeśli choć trochę się wahasz czy spróbować, to czemu nie.

 

Dowiedz się – czym są kursy bukmacherskie

 

Wysokość ewentualnej wygranej zależy od ustalonego przez bukmachera kursu na dany wynik, obowiązującego w momencie obstawienia przez nas zakładu. Kurs bukmacherski na konkretne zdarzenie oznacza prawdopodobieństwo, jakie zakłada firma bukmacherska na wystąpienie danego wyniku spotkania sportowego. Ogólnie rzecz ujmując, bukmacher ocenia jakie szanse na zwycięstwo w meczu ma konkretny zespół sportowy lub jaka jest szansa na remis między nimi. Firmy bukmacherskie w swojej ofercie używają kursów, ponieważ jest to najbardziej czytelne rozwiązanie dla gracza - kursy bukmacherskie powinny być zrozumiałe nawet dla początkujących.

 

Obstawiać zakłady na piłkę nożną możesz tylko u legalnego bukmachera

 

Z racji wejścia w życie nowelizacji ustawy o grach losowych w 2017 roku gracze z terenu naszego kraju mogą korzystać tylko z usług legalnych firm bukmacherskich. Nie jest dobrym pomysłem grać u nielegalnych firm, z racji tego że możemy to przypłacić sporą karą. Nie mówiąc już o tym, że wybór optymalnego dla nas bukmachera jest kluczowy, z tego powodu że powinniśmy pamiętać o tym, że każdy z nich oferuje inne bonusy na start – przez co jeśli wybierzemy nie tego bukmachera co trzeba, mogą nas ominąć takie rzeczy jak freebet bukmacherski – czyli po prostu obstawianie danego wydarzenia dosłownie za środki danego bukmachera.

 

Wykorzystaj freebety od bukmachera!

 

Jeśli chcemy wygrywać na typowaniu wyników piłki nożnej, a dopiero zaczynamy naszą przygodę z zakładami na ten sport, to powinniśmy zdobyć odpowiednie doświadczenie. Świetnym sposobem na to są właśnie freebety bukmacherskie ponieważ zazwyczaj, albo są one darmowe, albo też uaktywniają się po minimalnej wpłacie własnej (szczegóły danej promocji zawsze są uwzględnione w regulaminie, który powinniśmy przeczytać) – dzięki nim możemy spokojnie obstawiać zakłady bukmacherskie na piłkę nożną, bądź inny rodzaj zakładów sportowych – który na przykład wcześniej nie obstawialiśmy. Dzięki właśnie tej opcji, nawet jeśli trafi nam się porażka, to tak naprawdę nic nie stracimy, a tylko zyskamy doświadczenie.

 

Skorzystaj z pomocy for bukmacherskich

 

Informacje na temat typów na forach bukmacherskich może okazać się instrumentalne przy próbie ogrania bukmachera na zakładach sportowych, z racji tego że istnieją takie przypadki, gdzie na wybranych forach bukmacherskich ,,siedzą” osoby, które są blisko związane z topowymi zawodnikami świata piłkarskiego. Niestety, ale rozmowa z nimi może nie należeć do łatwych, ale oprócz takich ludzi na pewno znajdą się osoby, które chętnie pomogą nam przy naszych pierwszych typach bukmacherskich.

 

Nie obstawiaj meczów, o których nic nie wiesz

 

Obstawianie spotkań sportowych, o których wiemy zdecydowanie za mało to jeden z wielu błędów graczy zakładów bukmacherskich. Najlepiej jest zapoznać się odpowiednio z jedną dyscypliną sportową, a następnie obstawiać tylko te spotkania, o których jesteśmy w stanie się odpowiednio wcześniej dowiedzieć niemalże wszystkiego, przyjmijmy na przykład że jest to mecz piłki nożnej, czyli powinniśmy się dowiedzieć o : - składzie – sędziach - warunkach pogodowych (to też wpływa na rozgrywkę) - miejscu spotkania - pozycji w lidze obu zespołów sportowych.

 

Pamiętaj, że każdy kiedyś przegra z bukmacherem

 

Porażki dotyczą każdego, kto obstawia zakłady bukmacherskie - nie ma typerów nieomylnych. Najważniejsze jest, aby w razie przegranej bądź nawet serii porażek nie ulegać emocjom i z chłodną głową trzymać się obranej strategii. Chęć natychmiastowego odegrania, bez wcześniejszego przygotowania i analizy sportowej - najczęściej prowadzi do kolejnej przegranej. Dlatego też jeśli przegrałeś – ochłoń, następnie postaraj się dowiedzieć – dlaczego nie udało ci się akurat tego typu wygrać.


Zainteresował temat?

0

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat