Czy były wicepremier trafi do wiezienia?

Strefa FM Piątek, 25 marca 20114 1987
Dzisiaj Łódzki Sąd Apelacyjny rozpozna odwołanie obrony od wyroku skazującego Andrzeja Leppera i Stanisława Łyżwińskiego w sprawie tzw. Seksafery w Samoobronie.

Rok temu Sąd Okręgowy w Piotrkowie skazał byłego posła Ziemi Piotrkowskiej na pięć lat więzienia, a Leppera na dwa lata i trzy miesiąca pozbawienia wolności, uznając ich za winnych wszystkich zarzucanych im czynów.


Obrońcy Leppera wnoszą jednak o uniewinnienie go od popełnienia obu zarzucanych mu czynów i skierowanie sprawy do ponownego rozpoznania. Także obrońcy Łyżwińskiego domagają się uniewinnienia swego klienta.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ROLNIK ~ROLNIK (Gość)25.03.2011 19:39

LEPPER TO LOBUZ DO WORA.

00


pragmatyk ~pragmatyk (Gość)25.03.2011 17:25

Jeśli Lepper jest winny - to tylko tego, że ośmielił się wziąć udział w polityce jako osoba spoza układu z Magdalenki (w tej miejscowości, Solidarność porozumiała się z komunistami w sprawie podziału Polski). Jeden z ważnych punktów tego układu to zakaz udziału w polityce ludzi spoza układu "okrągłostołowego". Lepperowi się to udało, ale został utrącony (również dla przykładu i ostrzeżenia innych) za pomocą prowokacji o nazwie - "seksafera".
Jeśli Sąd będzie niezawisły - Leppera uniewinni, ale trudno wierzyć w pełną niezawisłość polskich sądów.

00


PR ~PR (Gość)25.03.2011 11:23

Specjaliści od marketingu mogli by wykorzystać potencjał Andrzeja Leppera. Kampania promocyjna CH Areszt z Andrzejem w roli głównej z całą pewnością była by lepsza od ostatnich wydarzeń na rynku, takich jak Banderas w WBK czy Majewski w PKO.

00


Piotr Włostowic ~Piotr Włostowic (Gość)25.03.2011 10:58

Nie. Do więzienia nie trafi. Ale niewykluczone, że do aresztu przy ul. Wojska Polskiego 24 - tak.

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat