Czworo uczniów „Chrobrego” w finale LXVIII Olimpiady Matematycznej

ePiotrkow Wtorek, 21 marca 201725 12708
Do finału LXVIII Olimpiady Matematycznej zakwalifikowało się jest pięcioro uczniów z województwa łódzkiego, w tym czworo z I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie.

Podczas zawodów II stopnia LXVIII Olimpiady Matematycznej uczestnicy, jak zwykle w tym etapie, mieli do rozwiązania 6 zadań, po 3 w każdym dniu trwania zawodów.

 

Z I LO do finału zakwalifikowali się:

Jan Kociniak, klasa 3b

Piotr Żuber, klasa 3b

Kamil Galewski, klasa 1b

Natalia Kucharczuk, klasa 2b

 

Opiekunem matematyków z „Chrobrego” jest Paweł Kwiatkowski.

 

Finał LXVIII Olimpiady Matematycznej odbędzie się w dniach 3 - 4 kwietnia w Sielpi.


Zainteresował temat?

7

1


Komentarze (25)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Polonista ~Polonista (Gość)24.03.2017 10:56

Współczucie to stan emocjonalny, w którym jeden człowiek solidaryzuje się z drugim człowiekiem. Współczuć to współodczuwać. Język polski się kłania, warto rozumieć, co się pisze. Jeśli ktoś komuś współczuje, to znaczy, że potrafi zrozumieć uczucia tej osoby, a nie krytykuje go.

00


stary_anona ~stary_anona (Gość)23.03.2017 19:36

Nie rozumiem postawy uzytkownika ~rozczarowany rodzic. Trzeba było pilnować swojego dziecka i jego edukacji kiedy była taka mozliwość a nie teraz narzekac. Jeśli pani dziecko ma jakiekolwiek ambicje to powinno dązyć to bycia najlepszym a nie tylko przeciętnym uczniem. Współczuje potomka

10


zadowolony uczeń ~zadowolony uczeń (Gość)23.03.2017 19:29

Jako prowadzony przez lata przez prof. Kwiatkowskiego finalista olimpiady matematycznej i wielokrotny laureat innych konkursów muszę bazując na Twojej opinii rozczarowany rodzicu stwierdzić niestety, że masz leniwe dziecko, które lubi zrzucać swoje lenistwo na braki w kompetencjach nauczyciela. Z doświadczenia wiem, że wielokrotni finaliści i laureaci różnorakich konkursów często nawet nie biorą udziału w lekcjach matematyki w szkole, więc średnio możliwe jest, by Kwiatek poświęcał na nich czas tylko im :)

20


sympatyk Kwiatka ~sympatyk Kwiatka (Gość)22.03.2017 20:15

odp. "miarze", dzięki tym najlepszym takie uczelnie, jak PŁ,UŁ,PW,UW,AGH,UJ wręcz walczą o tych "przeciętnych"(oczywiście przeciętnych w Chrobrym). Nie bez powodu Politechnika W-wska organizuje dni otwarte w I LO a UJ zaprasza na zajęcia do Krakowa (w środę na UJ jedzie 52 uczniów,wszyscy od prof. Kwiatka)

21


Sympatyk ~Sympatyk (Gość)22.03.2017 21:27

Rodzice jeśli macie zdolne matematycznie dzieci to dajcie je do Kwiatka i nie dajcie sobie wmówić że w Chrobrym jest jeszcze jakiś inny matematyk z prawdziwego zdarzenia. Rezultaty mówią za siebie jest Kwiatkowski a potem dluuuuuugo nikt.

40


Matematyk ~Matematyk (Gość)22.03.2017 21:15

Brawo dla Kwiatkowskiego, udowodnił, że jest najlepszy. Wszystko to jego zasługa. Tylko on wie, jak uczyć matematyki, żeby wygrywać. I wie kogo uczyć. Nie będzie czasu tracił na mało zdolnych. A jak komuś nie pasuje jego sposób nauki to niech spada do innej klasy albo lepiej szkoły. Chrobry dla najlepszych a Kwiatek dla najlepszych z najlepszych.

20


Kwiatonat ~Kwiatonat (Gość)22.03.2017 21:08

Oczywiście, że Kwiatek jest najlepszy. Szuka talentów już w gimnazjach, przeciętnych nie potrzebuje. I bardzo dobrze, są inne klasy i inne szkoły
Do Chrobrego niech startują najlepsi a nie przeciętni. Taki matematyk nie będzie czasu tracił dla przeciętniaków. Niech się z nimi męczą równie przeciętni nauczyciele. I bardzo dobrze, że w klasach Kwiatka są najzdolniejsi, przeciętni nie trafiają do gazet, po co sobie zanizac średnia z matury. Matematyka w Chrobrym wszystko Kwiatkowi zawdzięcza, reszta matematyków niech bierze z niego przakład.

21


miara ~miara (Gość)22.03.2017 18:37

Chylę czoła dla uczniów i opiekuna. Nie zapominajmy jednak, że sztuką jest osiągnąć sukces nie wśród najlepszych, a przeciętnych.

32


poinformowana ~poinformowana (Gość)22.03.2017 18:17

No i zaczęło się polskie piekiełko. Sukces,to nie może być,trzeba dowalić. Tzw. olimpijczycy prowadzeni są przez Pana Pawła indywidualnie,a zajęcia dla nich odbywają się głównie w soboty, w czasie gdy inni chodzą na piwo.A na marginesie,jakimś dziwnym trafem ,uczniowie p. Kwiatkowskiego osiągają na maturze wyniki na poziomie ok 80% ! ! ! (oczywiście na poziomie rozszerzonym), a wynik z matury,to pewnie nie jest tylko efekt pracy z 4 olimpijczykami.

61


absolwent ~absolwent (Gość)22.03.2017 09:58

To tajemnica poliszynela , że w Chrobrym rządzi matematyk, nawet dyrekcja się co boi. Wybiera sobie najzdolniejszych a resztę uczniów zostawia sobie samym.

27


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat