Czujniki tlenku węgla do wygrania w Strefie FM!

Strefa FM Niedziela, 18 listopada 20181 2917
To małe urządzenie może uratować nam życie. Czad jest cichym zabójcą, ale ono zapewni nam bezpieczeństwo. Powinno znajdować się w każdym domu. Od poniedziałku (19 listopada) na antenie Strefy FM będzie można zdobyć czujniki tlenku węgla. Akcja organizowana jest we współpracy z Komendą Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim.

Strażacy nieustannie zachęcają mieszkańców do tego by nie zwlekać i zabezpieczyć się już teraz. Czujniki były już przez nich rozdawane w sobotę w galerii Focus Mall - Z każdym dniem sezon grzewczy będzie coraz bardziej intensywny. Mówiąc wprost czujnik tlenku węgla może nas uchronić przed utratą tego, co najcenniejsze - życia. Czad jest bezwonny i bezbarwny. W żaden sposób nie jesteśmy w stanie go wyczuć własnymi zmysłami. To urządzenie może to zrobić za nas - powiedział nam mł. bryg. Wojciech Pawlikowski, oficer prasowy Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie.

 

W Strefie FM od poniedziałku do piątku będziecie mogli zdobyć 20 czujników tlenku węgla. Zachęcamy do słuchania na 98,2 oraz 104,2 FM.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)18.11.2018 19:03

Chętnie bym chciała wygrać ale mi trudno

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat