Cztery osoby ranne w wypadku czterech pojazdów

PolicjaTomaszów Środa, 31 lipca 20192 10314
Funkcjonariusze z tomaszowskiej komendy wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w poniedziałek około 14.30 na drodze W 713 w Tobiaszach pomiędzy Tomaszowem Mazowieckim a Ujazdem.
fot.: KPP Tomaszów Maz.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, kierowca mercedesa sprintera, jadący w kierunku Tomaszowa, z nieustalonych dotąd przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do zderzenia z samochodem ciężarowym tej samej marki, jadącym w stronę Ujazdu. Na skutek uderzenia sprinter obrócił się na drodze i doprowadził do kolejnego zderzenia tym razem z autami osobowymi (ford i skoda). Obrażeń ciała doznali kierowca i pasażer sprintera oraz kierująca i pasażerka forda.

Osoby te zostały hospitalizowane. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi.


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)01.08.2019 10:58

Szalona jazda
Jak zwykle kierowcy czterokołowców winni

10


rof ~rof (Gość)31.07.2019 14:36

Stawiam na komórę.

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat