Cztery bramki polonistów

Łódzkie Niedziela, 01 września 20192
Rywale zdobyli zaledwie dwie i w ten oto sposób PKS Polonia Piotrków Trybunalski odniósł kolejne wysokie zwycięstwo w IV lidze łódzkiej. Tym razem poloniści pokonali LKS Kwiatkowice 4:2 (2:1).

W pierwszej połowie bramki dla naszego zespołu zdobyli Marcin Mielczarski, który trafił do siatki w 33. minucie spotkania, zaledwie trzy minuty później ten sam zawodnik strzelił kolejnego gola. W 84. minucie meczu na listę strzelców wpisał się Arkadiusz Porochnicki, a wynik ustalił w 89. minucie tego pojedynku Mateusz Jakubiak, który wykorzystał rzut karny.

Polonia nadal zajmuje drugie miejsce w tabeli, ale ma tyle samo punktów co lider rozgrywek, Orkan Buczek, te dwa zespoły zmierzą się ze sobą dopiero pod koniec października, tymczasem już 7 września do Piotrkowa Trybunalskiego przyjedzie LKS Omega Kleszczów, początek spotkania o godzinie 17.00.

LKS Kwiatkowice 2:4 (0:2) PKS Polonia Piotrków Trybunalski

(18' Dawid Kępniak, 69' Jardel Muniz Cruz - 33' i 36' Marcin Mielczarski, 84' Arkadiusz Porochnicki, 89' Mateusz Jakubiak)

PKS Polonia Piotrków Trybunalski: Bruchajzer – Kwaśniczko, Nowaczyk, Polit, Mielczarski, Bąkowicz, Wiśniewski (41' Bąbol), Przybysz (71' Nieśmiałek), Suzuki (69' Porochnicki), Jakubiak (90' Kukułka), Olszewski (81' Wrona).