Cztery auta zderzyły się na DK nr 1

ePiotrkowRegion Wtorek, 06 kwietnia 20214 7854
Kierowcy, uważajcie na drodze krajowej nr 1. Na wysokości miejscowości Siomki między Piotrkowem Trybunalskim a Kamieńskiem zderzyły się ze sobą trzy samochody osobowe i ciężarówka.
fot. archiwum ePiotrkow.pl

Obecnie droga jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia dotyczą remontowanego obecnie odcinka. Mogą potrwać do około 10.00.

 

Rano warunki do jazdy w całym naszym regionie nie należą do najłatwiejszych. Po wieczornych i nocnych opadach śniegu i ujemnej temperaturze, drogi w wielu miejscach są śliskie. Przypominamy też, że przed podróżą powinniście właściwie przygotować swoje pojazdy, m.in. usuwając szron z szyb i śnieg z dachu czy maski samochodu.


W związku z wypadkiem na krajowej "jedynce" korkują się także drogi w Piotrkowie. Samochodów jest więcej m.in. na ul. Śląskiej.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Nie pozdrawiam ~Nie pozdrawiam (Gość)06.04.2021 09:59

Kierowcy to debile warunki są najmniejszym zmartwieniem

112


Olo ~Olo (Gość)06.04.2021 09:42

Na pewno jeden przed drugim chciał udowodnić swoją męskość,a skończyli jak mięczaki

111


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat