Czołowe zderzenie w Jaksonku. Dwie osoby ranne

ePiotrkowRegion Piątek, 16 kwietnia 20213 6921
Droga między Sulejowem a Jaksonkiem była nieprzejezdna. W piątek (16.04) po godzinie 14.00 doszło tam do czołowego zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Dwie osoby trafiły do szpitala.

16 kwietnia na drodze pomiędzy Sulejowem a Jaksonkiem doszło do zderzenia Opla Corsa i Hyundaia Tucsona

 

- Jadąca w stronę Sulejowa kierująca oplem straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzyła się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka hyundaiem - poinformowała Dagmara Mościńska z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim.

 

Do szpitala trafiła zarówno kierująca oplem, jak i kierowca drugiego z aut. Na miejscu zderzenia zostały służby ratunkowe i policjanci, którzy badają szczegóły tego zdarzenia. Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami. Zalecany przez policję objazd prowadzi z Sulejowa w okolice Jaksonka drogą krajową DK12.

 

Utrudnienia trwały do godziny 17


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

sdfghjk ~sdfghjk (Gość)16.04.2021 21:34

zamontowac odcinkowy pomiar predkosci i po krzyku

20


EP ~EP (Gość)16.04.2021 16:07

Brak umiejętności posługiwania się smartfonem

92


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat