Czołowe zderzenie dwóch osobówek. Pięć osób trafiło do szpitala

PolicjaBełchatów Wtorek, 17 lipca 20185 11473
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło 15 lipca wieczorem w miejscowości Lubiec w powiecie bełchatowskim. Do szpitala trafiło pięć osób, w tym dwoje dzieci.

Ładuję galerię...

15 lipca około godziny 20.30 w miejscowości Lubiec w gminie Szczerców doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Policjanci ustalili, że kierująca seatem cordoba nie dostosowała prędkości do warunków atmosferycznych, auto zjechało na przeciwległy pas ruchu, czołowo zderzając się z jadącym z naprzeciwka nissanem qashqai. Wszyscy podróżujący seatem, w tym dwoje dzieci w wieku niespełna 4 miesiące i 4 lata, trafili do szpitala. Ponadto troje pasażerów nissana również zostało przewiezionych do szpitala, dwoje z nich po udzieleniu pomocy medycznej zostało wypisanych do domu. Kierowcy byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

baba z Łysej Góry ~baba z Łysej Góry (Gość)17.07.2018 11:07

Miotła jest bezpieczniejsza, bo nie ma szansy na czołówkę. To ja, Baba Jaga, chłopy i baby, Wam to mówię.

41


gość ~gość (Gość)17.07.2018 09:06

Kobiety nie powinny jeździć.

711


wiki ~wiki (Gość)17.07.2018 08:16

Najwazniejsze, że nikt nie zginał

91


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat