Cześć, tu Sławomir!

ePiotrkowRegion Poniedziałek, 04 czerwca 201816 16657
„Cześć, tu Sławomir” – tak kilkutysięczną publiczność zgromadzoną w Woli Krzysztoporskiej powitał Sławomir Zapała, który z żoną Kajrą i zespołem przyjechał, by 2 czerwca zaśpiewać podczas Święta Gminy.

Ładuję galerię...

Artysta zaprezentował swoje największe przeboje, m.in. „Miłość w Zakopanem”, „Megiera”, „Ni mom hektara”, ale zabrzmiały też piosenki z repertuaru Krzysztofa Krawczyka czy… przedszkolne przeboje (to z okazji obchodzonego dzień wcześniej Dnia Dziecka.

 

Wcześniej oficjalnego otwarcia Święta Gminy Wola Krzysztoporska dokonali przewodnicząca Rady Gminy Maria Głowacka i wójt Roman Drozdek, witając gości, wśród których znaleźli się m.in. poseł Antoni Macierewicz, przewodniczący Sejmiku Województwa Łódzkiego Marek Mazur czy przedstawiciel wojewody łódzkiego.

Były też gorące podziękowania dla sponsorów tegorocznego święta oraz tych, którzy na co dzień angażują się w organizację sportu i wypoczynku na terenie gminy.

 

A muzycznie – był oczywiście nie tylko Sławomir. Pierwszego dnia usłyszeć można było jeszcze zespoły Tacy Sami (Lady Punk Show), Hit Boyz czy Eratox. Wystąpili też młodzi wokaliści – laureaci konkursów wokalnych. Od rana w Wygodzie rywalizowali też wędkarze, a w Woli Krzysztoporskiej – miłośnicy tenisa stołowego.

 

Drugi dzień (3 czerwca) stał pod znakiem sportowych zmagań i orkiestr dętych. Ich przegląd rozpoczął się o godzinie 15.00. Wcześniej w różnych dziedzinach sportu rywalizowali mieszkańcy gminy, a o godzinie 10.00 rozpoczęły się ekstremalne zawody strażackie „Mega FireFighters”.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (16)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

misek wracaj tu ~misek wracaj tu (Gość)04.06.2018 10:19

jest Antoni, a gdzie Misiek? :-)

101


edek ~edek (Gość)04.06.2018 09:15

słabizna ta wola

76


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat