ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Czekoladowe zestawy prezentowe z logiem Twojej firmy – sprawdź ofertę Wawel

Środa, 27 listopada 2019 993
Świąteczne podarunki firmowe, personalizowane logiem prowadzonej działalności, to nie tylko doskonały pomysł na docenienie pracowników i kontrahentów, ale także znakomita wizytówka firmy, wpływająca na jej renomę, wizerunek oraz rozpoznawalność na rynku. Szeroką gamę produktów przeznaczonych na bożonarodzeniowe prezenty znaleźć można w świątecznej ofercie Wawelu.

Królują w niej wyszukane, czekoladowe zestawy prezentowe z logiem Twojej firmy, które można dobierać i personalizować na wiele sposobów, w zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Dla miłośników tradycji przygotowane zostały zestawy wypełnionych po brzegi najpopularniejszymi czekoladkami z Wawelu, zamkniętymi w wyjątkowych skrzyniach. Warto także zainteresować się ofertą świątecznych kufrów, dostępnych w różnych wariantach kolorystycznych. Każdy z oferowanych przez Wawel zestawów opatrzyć można własnym logiem oraz spersonalizować na jeden z wielu dostępnych sposobów.

 

Świąteczne skrzynie i kufry prezentowe


Eleganckie i stylowe – niewątpliwie takie są wszystkie skrzynie prezentowe, które znaleźć można w świątecznej ofercie Wawelu. W środku znajdują się uwielbiane przez wszystkich czekoladki: Malaga Tiki-Taki lub Kasztanki – wedle wyboru dokonanego przez zamawiającego. Skrzynie dostępne są w trzech rozmiarach: małym – o wadze słodyczy 300 g, średnim – o wadze 500 g oraz dużym – o wadze 900 g. Ozdobna skrzynia obwiązana jest obwolutą, na której umieścić można logo własnej firmy.

 

 

Ekstrawagancja i szyk cechują świąteczne kufry Wawelu. Dostępne w trzech wariantach kolorystycznych, wyróżniają się atrakcyjną formą i wyszukanymi nadrukami. Klasyczny kufer w kolorze szarym wyposażony został w poręczne uszy, które pozwalają łatwo przenosić i wręczać podarunek. Pozostałe warianty kolorystyczne: kufer biało-złoty i bordowy z pewnością spodobają się wszystkim entuzjastom nowoczesnego designu. Zwłaszcza kufer bordowy, na którym wytłoczone zostały migoczące, złote elementy wykonane metodą hot-stampingu. Wszystkie z oferowanych kufrów wypełnić można dowolnymi słodyczami marki Wawel z oferty „Wolność Wyboru”.

 

Szerokie możliwości personalizacji zestawów


Logo firmy na czekoladowych zestawach prezentowych to nie jedyna możliwość ich personalizacji. Marka Wawel przygotowała dla wszystkich szereg propozycji personalizacji, dzięki którym każdy z zamówionych zestawów będzie na swój sposób wyjątkowy. W zależności od zestawu, wybierać można pomiędzy ozdobnymi banderolami i obwolutami, na których umieścić można własne logo oraz świąteczne życzenia, nakładkami na bombonierki z Wawelu, a także naklejkami, bilecikami i kartkami dołączanymi do zestawów czekoladek.

 

Umieszczając na podarunkach dla pracowników lub kontrahentów indywidualne życzenia, można mieć pewność, że otrzymany prezent zapadnie im w pamięć i będzie przywoływał pozytywne wspomnienia. Sam proces zamówienia jest też dziecinnie łatwy – prowadzą przez niego pracownicy Działu Obsługi Klienta marki Wawel, pomagając stworzyć wyjątkowe zestawy, którymi uda się ucieszyć każdego z obdarowanych.

 

Sprawdź specjalną ofertę Świąteczną Wawel dla klientów B2B, firm oraz pracowników


Zainteresował temat?

0

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat