Czekoladowa wystawa w Piotrkowie

ePiotrkow Piątek, 05 lipca 20190 3378
Już w najbliższą środę, 10 lipca, Uniwersytet Jana Kochanowskiego Filia w Piotrkowie i Muzeum Marcepanów zapraszają na wyjątkową wystawę poświęconą czekoladzie. Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 11.00 w siedzibie muzeum przy ulicy Grodzkiej.

Muzeum Marcepanów i piotrkowska filia Uniwersytetu Jana Kochanowskiego zapraszają wszystkich wielbicieli czekolady na otwarcie wystawy pod tytułem "Czekolada podbija Europę", które odbędzie się w środę, 10 lipca o godzinie 11.00. Wystawa ta, zlokalizowana w siedzibie wspomnianego muzeum przy ulicy Grodzkiej odbywać się będzie z okazji 500-lecia przybycia Hernana Cortesa do Meksyku.

 


Zainteresował temat?

4

3


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat