Czasowe zamknięcie przejazdu pod wiaduktami

Strefa FMRegion Czwartek, 17 września 20203 2054
W związku z trwającą budową autostrady A1 trzeba liczyć się z kolejnymi utrudnieniami. Tym razem czasowo zamknięte zostaną przejazdy pod wiaduktami: na drodze powiatowej Dąbrówka - Mąkoszyn i na drodze gminnej Kamocin - Brzoza.
fot. archiwum epiotrkow.pl

Jak informuje firma Budimex, która buduje autostradę A1 na odcinku od węzła Tuszyn do Piotrkowa, utrudnień należy spodziewać się od najbliższego poniedziałku 21 września. Wykonawca zapewnia, że przejazdy będą zamykane naprzemiennie, tak aby utrzymać ruch. Niewykluczone, że w razie potrzeby, ruch kierowany będzie ręcznie przez uprawnione osoby. Utrudnienia potrwają łącznie do 10 dni, a konkretnie po 5 dni na każdym z wiaduktów.


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

aaaa ~aaaa (Gość)22.09.2020 08:20

witam
Czy ten przejazd pod tras w Brzozie jest zamknięty na stale czy jest otwierany ???

00


gość ~gość (Gość)18.09.2020 10:10

Co chwile otwierajom i zamykajom.Szału idzie dostac.S12 natyhmiast

31


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat