ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Czas na darmowy prąd

Czwartek, 30 kwietnia 2020 2679
Fotowoltaika to technologia która umożliwia przemianę energii słonecznej w energię elektryczną, którą wykorzystujemy w naszym codziennym życiu.

Aktualnie trwa najlepszy okres w roku na uniezależnienie się całkowicie od dostawcy energii i produkcję prądu we własnym zakresie w sposób całkowicie ekologiczny.

 
Instalacja fotowoltaiczna może zostać zamontowana na dachu budynku lub na konstrukcji wolnostojącej. Z fotowoltaiki korzystać można wszędzie, gdzie istnieje możliwość wystawienia instalacji na działanie promieni słonecznych.

 
Przyjmuje się, że w ciągu roku z każdego właściwie zainstalowanego 1 kWp mocy instalacja wyprodukuje około 1000 kWh prądu.

 
Na mocy przepisów ustawy o odnawialnych źródłach energii (OZE), możemy przesyłać nadwyżkę wyprodukowanej energii do sieci energetycznej i odbierać ją w dowolnym momencie.


Poprawnie zaprojektowane i zamontowane instalacje fotowoltaiczne są mało awaryjne, bezobsługowe i nie wymagają serwisu, a panele ulegają samooczyszczaniu podczas opadów deszczu.

 
Montaż instalacji trwa przeważnie od 1 do 3 dni.


Program dofinansowań "Mój prąd” pozwala na otrzymanie dotacji w wysokości nawet 5 tys. zł! Skorzystanie z niego jest możliwe przy montażu instalacji fotowoltaicznych o mocy do 10 kWp.

 
Osoby indywidualne, będące właścicielami budynku, mogą odliczyć koszt instalacji od podstawy obliczania podatku PIT w ciągu kolejnych 6 lat.

 
Chcesz dowiedzieć się więcej?

 
Zadzwoń do nas, a bezpłatnie przyjedziemy, doradzimy i wycenimy Twoją instalację fotowoltaiczną lub odwiedź nas na Facebooku – kliknij tutaj!

 

 

 

EL-GREG Pawłowski Grzegorz

Narutowicza 39

97-300 Piotrków Trybunalski

 

doradcy:

Piotr Mikołowski

piotrek@elgreg.pl

tel. kom. 518 688 348

 

Sławomir Pałubski

slawek@elgreg.pl

tel. kom. 505 181 465

 

www.elgreg.pl

www.fotowoltaikalodzkie.pl

 

 


Zainteresował temat?

1

3


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat