Czas na Dni Wolborza!

ePiotrkowRegion Poniedziałek, 10 czerwca 20190 6165
Gorzkowice już świętowały, czas na Wolbórz. Dla mieszkańców miasta i gminy wystąpią w najbliższy weekend Zakopower, C-Bool i Paweł Stasiak z Papa D.

15 i 16 czerwca będzie mnóstwo imprez towarzyszących, m.in. strefa zabaw dla dzieci, stoiska handlowe i gastronomiczne, gry i zabawy z nagrodami. Impreza odbędzie się tradycyjnie na stadionie sportowym przy ul. Sportowej w Wolborzu. - Jubileuszowe XX Dni Wolborza to dla nas historyczna chwila. Na pewno powspominamy pierwsze edycje tej imprezy. Oczywiście będą też wspaniałe gwiazdy. Serdecznie zapraszamy całe rodziny bo będzie dużo atrakcji familijnych. Chcemy też pokazać nasze zespoły działające przy Wolborskim Centrum Kultury i planujemy zrobić to w niedzielę. Zapraszamy wszystkich, również mieszkańców sąsiednich gmin i powiatów bo na pewno każdy znajdzie coś dla siebie - powiedział nam Andrzej Jaros, Burmistrz Wolborza.


Zainteresował temat?

9

6


Komentarze (0)

Chcesz dodać komentarz?Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat