Czarni Rz±¶nia po raz drugi lepsi od Kasztelana

Region Niedziela, 16 grudnia 20180
Drugoligowy LUMKS Kasztelan Rozprza po raz drugi w tym sezonie przegrał z LKS Czarni Rz±¶nia. Spotkanie, które odbyło się w sobotę w Rozprzy zakończyło się wynikiem 0:3 (19:25, 22:25, 18:25).

W drugim secie gospodarze próbowali nawi±zać walkę z faworyzowanym rywalem, ale reprezentanci powiatu pajęczańskiego ostatecznie wygrali tę partię 25:22, a kolejnego seta 25:18 i po raz kolejny w tym sezonie wygrali z rozprzanami 3:0. Aktualnie Kasztelan z dorobkiem 8 pkt. zajmuje 9. miejsce w tabeli 3. grupy. Za tydzień ostatnie spotkanie w tym roku, 22 wrze¶nia nasi siatkarze zmierz± się z najsłabsz± drużyn± w tej grupie, czyli rezerwowym zespołem Skry Bełchatów, z którym już raz wygrali.