Covid-19: Trzy nowe przypadki na ziemi piotrkowskiej

ePiotrkowŁódzkie Niedziela, 23 maja 20216 3185
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w całej Polsce jest 1 075 kolejnych chorych na COVID-19.  W województwie łódzkim potwierdzono natomiast 95 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarła 1 osoba, która posiadała choroby współistniejące. Mamy też 249 ozdrowieńców.
fot. pixabay.com / marcinjozwiak

W Piotrkowie Trybunalskim odnotowano 3, a w powiecie piotrkowskim 1 kolejne zakażenie. Na samej ziemi piotrkowskiej wykonano 141 testów na obecność SARS-CoV-2.

 

Podział na powiaty przedstawia poniższa tabela:

 


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Piotr.Covianin Piotr.Covianinranga26.05.2021 18:12

Kiedy się opamiętacie i przestaniecie straszyć ludzi?

10


dyrdymał ~dyrdymał (Gość)23.05.2021 15:05

Auschwitz nie spadło z nieba.
...Za "rozsądne" prof. Gut uznał premiowanie szczepień przez pracodawców i wymaganie dowodu szczepienia podczas rozmów o pracę. "Ciągłość pracy jest w interesie pracodawców. Są zresztą przypadki, kiedy osoby zaszczepione nie chcą pracować z tymi, które tego odmawiają i to nie ze względu na siebie, a własne rodziny, zwłaszcza dzieci" - podkreślił rozmówca PR24. "Czy kierowca ma prawo wyrzucić z autobusu śmierdzącego pasażera? Ma. Tak samo ma prawo wyprosić kogoś, kto stanowi zagrożenie dla innych" - dodał...
Ale przecież i pan Gut twierdzi, między innymi, że szczepieni są bezpieczni. Więc jak to jest z tym poszczepiennym bezpieczeństwem panie Gut?

71


paszporty antyfolie ~paszporty antyfolie (Gość)23.05.2021 18:50

Unijne certyfikaty covidowe mają być dostępne dla obywateli od 1 lipca - poinformowała Komisja Europejska. Będzie je można otrzymać w formie cyfrowej lub papierowej.
Podczas piątkowej konferencji prasowej komisarz UE ds. sprawiedliwości Didier Reynders poinformował, że "od 1 lipca dostępne będą trzy rodzaje certyfikatów: zaświadczenie o szczepieniu; o negatywnym wyniku testu; świadectwo wyzdrowienia". - Wszystkie będą bezpłatne dla wszystkich obywateli UE. Można je będzie dostać w formacie cyfrowym na urządzeniu cyfrowym lub wydrukować na papierze - wskazał.

13


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat