Córka policjanta potrzebuje krwi

PolicjaŁódzkie Piątek, 14 sierpnia 20207 8405
Policjanci z naszego regionu apelują do wszystkich ludzi dobrej woli, potrzebna jest krew dla córki funkcjonariusza z bełchatowskiej jednostki. 11-letnia Ewa jest chora na białaczkę.

- Córeczka naszego kolegi, policjanta z bełchatowskiej jednostki pilnie potrzebuje krwi. Zdiagnozowano u niej ostrą białaczkę. Rozpoczął się właśnie pierwszy etap jej długotrwałego leczenia w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 4 im. Marii Konopnickiej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi przy ul. Spornej, na Oddziale Pediatrii, Onkologii i Hematologii – apelują funkcjonariusze.

 

Dziewczynka potrzebuje krwi o grupie 0RH+. Osoby, które chcą pomóc, a moją inną grupę krwi, również mogą zgłaszać się, ponieważ krew jest potrzebna dla ratowania życia. Krew można oddać w punktach krwiodawstwa, ze wskazaniem „dla Ewy Kobylińskiej”, podając nazwę szpitala: Uniwersytecki szpital Kliniczny przy ul. Spornej w Łodzi, Oddział Pediatrii, Onkologii i Hematologii. Dodatkowo zbiórka krwi dla Ewy odbędzie się 19 sierpnia w godzinach 12.00 – 15.00. Tego dnia przed budynkiem KPP w Bełchatowie stanie ambulans i wszystkie osoby, które chcą i mogą pomóc, będą wówczas mogły oddać krew.


Zainteresował temat?

7

1


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)14.08.2020 13:12

Nie ma sprawy oddam mam 0Rh+.

90


Alan ~Alan (Gość)14.08.2020 07:56

Przykra sprawa....

50


www ~www (Gość)14.08.2020 23:34

Niestety nie mogę oddać krwi. Jednak apeluję do wszystkich ludzi dobrej woli: jeśli możecie oddajcie krew. Proszę.

20


gość ~gość (Gość)14.08.2020 13:28

Boże kochany gdybym mogła oddać chętnie wracaj mała do zdrówka

50


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat