Concordia zremisowała z zespołem z Mniszkowa

Sobota, 31 sierpnia 201918
Grający w piotrkowskiej klasie A (gr. I) zawodnicy UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski zremisowali w sobotę na własnym boisku z reprezentantami Ludowego Klubu Sportowego z Mniszkowa 2-2 ( 2-1).

Piotrkowianie wypuścili zwycięstwo z rąk, po pierwszej połowie prowadzili bowiem 2:1, bramki dla naszego zespołu zdobyli Mateusz Niepsuj i Dawid Cieślak. Po przerwie goście zdołali jednak wyrównać i ostatecznie obydwa zespoły podzieliły się punktami, ten piotrkowski pod dwóch pojedynkach ma ich 4. Obecnie liderem tej grupy jest LKS Czarnocin, który wygrał obydwa mecze. Kolejny mecz Concordia również rozegra na własnym stadionie, tym razem z LKS Radzice. To spotkanie odbędzie się 7 września, początek o godzinie 16.30.

UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski 2-2 ( 2-1) LKS Mniszków

(Bramki dla piotrkowskiej drużyny zdobyli: Mateusz Niepsuj i Dawid Cieślak)

UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski : Grzegorczyk - Kwaśniak, Adamczyk, Mamrot, Ryszka, Mucha (55' Bora), Cieślak (60' Szafrański), Kępski, Bujakowski, Niepsuj (83' Lisman), Jędrzejczyk.