Concordia zremisowała pierwszy mecz barażowy

UKS Concordia 1909 Poniedziałek, 17 czerwca 20192
2:2 (0:1) zremisowali w niedzielę zawodnicy UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski z KS Poświętne, obydwie drużyny walczą o awans do klasy A. Rewanż odbędzie się w najbliższy czwartek, 20 czerwca w Piotrkowie Trybunalskim.

Po pierwszej połowie nasi piłkarze przegrywali 0:1, ale ostatecznie zdołali zremisować, dzięki bramkom strzelonym przez Krystiana Bujakowskiego i Huberta Górskiego.

- To był mecz walki, w którym nie brakowało ostrych spięć, a wynik remisowy obu drużynom pozostawił pewien niedosyt - mówi Paweł Płomiński, trener. piotrkowskiego zespołu. - Gospodarze dwukrotnie wychodzili na prowadzenie, ale to my stworzyliśmy więcej okazji strzeleckich i częściej byliśmy w posiadaniu piłki. Nasza gra jednak tym razem nie była tak płynna, dokładna i nasze ataki były szarpane. Przed rewanżem u nas jesteśmy w nieco lepszej sytuacji, ale na pewno musimy być przygotowani na trudne spotkanie podsumował szkoleniowiec.

Rewanżowe spotkanie odbędzie się w czwartek, 20 czerwca na Stadionie Miejskim „Concordia”, mecz rozpocznie się o godzinie 17.30.

KS Poświętne 2:2 (0:1) UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski
(Bramki dla piotrkowskiej drużyny zdobyli: Krystian Bujakowski i Hubert Górski)

UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski: Troszok - Kwaśniak, Adamczyk, Stolarski, Ryszka, Bora, Cieślak (65' Górski), Kępski, Bujakowski, Niepsuj (80' Mucha), Jędrzejczyk.