Concordia też wygrała

Niedziela, 13 maja 20186
Po ostatniej porażce z zespołem WOY Bukowiec Opoczyński, zawodnicy UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski chcieli się zrehabilitować i w sobotę zrobili to z nawiązką, pokonali Atom Januszewice 3:0 (0:0), utrzymując szanse na zajęcie pierwszego miejsca w I grupie piotrkowskiej klasy B.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, po przerwie piotrkowianie strzelili dwie bramki, tę trzecią pomogli im zdobyć rywale. Na listę strzelców wpisali się Kacper Karbowiak i Mariusz Zelcer,

W następnej kolejce piotrkowski zespół zmierzy się na wyjeździe z Tęczą Janków. Mecz odbędzie się 20 maja, początek o godzinie 11.00.

UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski 3:0 (0:0) Atom Januszewice

(Kacper Karbowiak, Mariusz Zelcer, bramka samobójcza)

UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski: Grzegorczyk (80’ Haładaj) - Jagiełło (75’ Wawrzynkiewicz), Adamczyk, Mamrot, Kubicki, Bujakowski (55’ Lipski), Cieślak (65’ Mucha), Kępski, Zelcer, Niepsuj, Maluga (55’ Karbowiak).