Concordia rozbiła Piasta Krzywanice (Galeria)

Strefa FM Poniedziałek, 05 października 202011
Piłkarze UKS Concordii 1909 po świetnej drugiej połowie spotkania wygrali na swoim stadionie z LZS-em Piast Krzywanice 5:0. Hat-trickiem popisał się kapitan Concordii, Artur Jędrzejczyk. Piotrkowianie podtrzymali pasmo zwycięstw - wygrali wszystkie 7 spotkań w tym sezonie i umocnili się na pozycji lidera piotrkowskiej A klasy.

Pierwsza połowa nie zapowiadała tak wysokiej wygranej Concordii. Piotrkowianie co prawda uzyskali przewagę od samego początku spotkania, a kolejnymi rajdami z prawej strony boiska straszył przyjezdnych Mateusz Niepsuj, ale naszym piłkarzem brakowało skuteczności. Na przerwę drużyny schodziły przy bezbramkowym remisie.

Druga część spotkania to również wyraźna przewaga Concordii, ale na pierwszą bramkę czekaliśmy do 63. minuty. W pole karne wpadł z lewej strony Krystian Bujakowski i został sfaulowany przez przeciwnika, a sędzie wskazał na jedenasty metr. Karnego na bramkę zamienił Karol Ryszka. Od tego momentu otworzył się worek z bramkami, a 3 z rzędu strzelił świetnie dysponowany tego dnia kapitan Concordii, Artur Jędrzejczyk. Bramkę na 5:0 dołożył w 75. minucie zawodnik, który wypracował pierwsze trafienie, czyli Krystian Bujakowski. Do końca meczu piotrkowianie mieli jeszcze kilka dogodnych okazji do strzelenia bramki, ale wynik nie uległ już zmianie.

UKS Concordia 1909 - LZS Piast Krzywanice 5:0 (0:0)

Bramki: Ryszka, 3 x Jędrzejczyk, Bujakowski

Concordia: Grzegorczyk- Ryszka, Stecki, Adamczyk, Maluga - Bujakowski, Krzaczyński, Kwaśniak, Niepsuj, Górski, Jędrzejczyk
Zmiany: Troszok, Błaszczyk, Dąbrowski, Mucha, Trzaska, Szafrański.