Concordia pokonała Luciążankę

UKS Concordia 1909 Sobota, 05 października 20192
UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski pewnie pokonał ostatni zespół w tabeli piotrkowskiej kl. A (gr. I) - Luciążankę Przygłów, 5:0 (3:0). Mecz odbył się w sobotę na Stadionie Miejskim „Concordia”.

Już w pierwszej połowie piotrkowianie strzelili trzy bramki, po przerwie trafili jeszcze dwa razy, choć mogli zdobyć jeszcze więcej bramek.

- Nasza wygrana nie podlega żadnej dyskusji i mogła być jeszcze bardziej okazała - mówi Paweł Płomiński, trener Concordii. - Cieszy dodatkowo fakt, że bramki, które zdobyliśmy były po ładnych i przemyślanych akcjach. Owszem powinniśmy zdobyć ich więcej, ale zabrakło nam w decydującej fazie odpowiedniej koncentracji. Z drugiej strony bardzo dobre spotkanie rozegrał bramkarz przyjezdnych, który był zdecydowanie najlepszym zawodnikiem gości - podsumował Paweł Płomiński.

W następnej kolejce nasz zespół zmierzy się na wyjeździe z liderem tabeli LKS Lubochnia. Mecz odbędzie się w niedzielę, 13 października. Początek o godzinie 15.30.

UKS Concordia Piotrków Trybunalski 5:0 (3:0) Luciążanka Przygłów

(Bramki dla piotrkowskiej drużyny strzelili: Artur Jędrzejczyk - 2, Krystian Bujakowski, Kacper Szafrański i Jakub Kępski)

UKS Concordia Piotrków Trybunalski: Troszok (75’ Grzegorczyk) - Lisman, Adamczyk (68’ Cieślak), Mamrot, Ryszka (46’ Mucha), Niepsuj, Szafrański, Kwaśniak, Kępski (60’ Maluga), Bujakowski (55’ Sowa), Jędrzejczyk.